Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

37 minutes ago, somi92 said:

Ajde stefane kupuj taj 650i, da te ne pita starost gde ti je bila mladost [emoji23]

ne znam zasto al mislim da ce ovakav auto vremenom vise da vredi samo iz tog razloga bih ga uzeo. Sam trenutno nije za mene momenat nikako za taj korak. Inace rade volje, j***m ti drzavu gde moras da das 1500e za reg auta iz 2007. ccc gde mi zivimo

Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, dredger said:

Jel to taj isti auto pre i posle restauracije? 

pojma nemam. al sto se tice onog 745d kakvu opremu ima boog te, ko neka garsonjera je, samo jos fali tus xD 

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Stefan L. said:

i 6 i 7 me mnogo mame, decacki san nekad mora da se ispuni.

Eh, tako i mene odozgo gleda M635CSi, ali sudeći po visokom cenama za dobar primerak (u rangu 50k+ evrića), teško da će mi se taj san ispuniti... Da ne pominjem registraciju, održavanje i ostalo... a tek žena kad bi čula... ne bi ona to razumela, i u potpunosti je razumem. Sve u svemu, osim ako nabodem loto sedmicu, ništa od ove M šestice. Zato igram loto i nadam se. :)

Link to post
Share on other sites

lepa je ta sestica, ja vise u tom slucaju tih starijih modela vise naginjem ka e31, mnogo mi se dopadaju ti farovi sto iskacu, a i nekako mi je bas sportish. naravno V12 iskljucivo. Mamu mu kako sam glup, davno sam bio u kontaktu sa covekom bivsi vojnik, iz Lazarevca neki, u periodu da kazemo 2011 2012 godine je prodavao 850ci crne boje na oglasima za oko 4000e, i na kraju ga je dao za 2800, uzeo ga jedan lik kojeg sam upoznao tih godina u Vojvode Stepe, on  cale ga rasturili sredili kompplet i sklopili. Sad nemas da ih kupis ispod 15 20 000e. a idu i znatno vise. da mi je ova pamet sada bila onomad, al jbg :) 

Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Sigtran said:

Eh, tako i mene odozgo gleda M635CSi, ali sudeći po visokom cenama za dobar primerak (u rangu 50k+ evrića), teško da će mi se taj san ispuniti... Da ne pominjem registraciju, održavanje i ostalo... a tek žena kad bi čula... ne bi ona to razumela, i u potpunosti je razumem. Sve u svemu, osim ako nabodem loto sedmicu, ništa od ove M šestice. Zato igram loto i nadam se. :)

Imas kod Percona bas korektan 635 za pristojne novce. Onaj teget sa bba felnama i krem el koznim sedistima. Bude na oglasu s vremena na vreme.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sale-Sombor said:

То је ваљда исти Н47 само јакнут,ваљда онај до 2012 иам две турбине 😁 Какав је Х1 ауто овако,провозао сам се у једном иам одличну опрему али ми мало за неки бољи сулудо дати 9000* иљада???

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

Jel ima neko iskustvo sa setovima kvacila i zamajca sa oglasa?

Razlika u ceni bude solidna.

Ako su to neke lose kopije nema smisla, al ako je neka druga sema gde se dobija usteda...

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites