Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 hours ago, Desmo said:

Ja ja das auto

 

 

Хоћеш да кажеш да су лоши...ови раде све новоо,ово кошта једно 5000е

Link to post
Share on other sites

toliko tfsi motora e ugradi u gtijeve i R modele, sto u golfa, seata, skodu i znam ih nekolicinu niko nema ove probleme. meni potrosi 700gr do litar na 8000km bas kad radim servise. ko zna kako ti odrzavaju kola kad ode tako u k.

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Stefan L. said:

toliko tfsi motora e ugradi u gtijeve i R modele, sto u golfa, seata, skodu i znam ih nekolicinu niko nema ove probleme. meni potrosi 700gr do litar na 8000km bas kad radim servise. ko zna kako ti odrzavaju kola kad ode tako u k.

Ja hteo da se prebacim malo sa Honde na tu grupu motora, pa sam odustao, drugar imao 2.0 tfsi u A4, čovek picajzla, inžinjer, ne zali para za odrzavanje, trosio mu na 500km 1 litar, radio 2 puta motor opet isto, batalio, i sad vozi tiguana tdi, kaze jbg, hteo sam benz, ne voli dizel, bio pre zadovoljan audijem, ali džabe. Valjda je pre te A4 imao isti problem sa istim motorom da li u škodi ili u vagenu, nisam siguran. 

Link to post
Share on other sites

Mnogo njih je imalo problema sa 2.0tfsi, pa znam za dvojicu koji su kupili 2.0tfsi sa placa stars i morao je motor da se radi, ali je plac izasao u susret i popravio o svom trosku.



Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, 600 said:

Ja hteo da se prebacim malo sa Honde na tu grupu motora, pa sam odustao, drugar imao 2.0 tfsi u A4, čovek picajzla, inžinjer, ne zali para za odrzavanje, trosio mu na 500km 1 litar, radio 2 puta motor opet isto, batalio, i sad vozi tiguana tdi, kaze jbg, hteo sam benz, ne voli dizel, bio pre zadovoljan audijem, ali džabe. Valjda je pre te A4 imao isti problem sa istim motorom da li u škodi ili u vagenu, nisam siguran. 

to je bas prevelika potrosnja, ja nemam nikakvih problema bogu hvala. Moguce da je neki svajcarac utuko lovu pa se sad ja vozim ko dingospo xD 

Link to post
Share on other sites

Zamisli kupis auto, das 10 soma i on trosi 2l ulja na 1000km. Ej, 2l. VW grupa samo dizel bajo moj, nikad oni dobrog benzinca nisu imali. Kad se setim K glave muka me uhvati. 

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, 600 said:

Ja hteo da se prebacim malo sa Honde na tu grupu motora, pa sam odustao, drugar imao 2.0 tfsi u A4, čovek picajzla, inžinjer, ne zali para za odrzavanje, trosio mu na 500km 1 litar, radio 2 puta motor opet isto, batalio, i sad vozi tiguana tdi, kaze jbg, hteo sam benz, ne voli dizel, bio pre zadovoljan audijem, ali džabe. Valjda je pre te A4 imao isti problem sa istim motorom da li u škodi ili u vagenu, nisam siguran. 

Pa sta je ocekivao? Kupio auto sa istim motorom na kome pise VW-Skoda-Audi, ali se ceo auto zove Audi i mislio da ce bolji biti?

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, 600 said:

Ja hteo da se prebacim malo sa Honde na tu grupu motora, pa sam odustao, drugar imao 2.0 tfsi u A4, čovek picajzla, inžinjer, ne zali para za odrzavanje, trosio mu na 500km 1 litar, radio 2 puta motor opet isto, batalio, i sad vozi tiguana tdi, kaze jbg, hteo sam benz, ne voli dizel, bio pre zadovoljan audijem, ali džabe. Valjda je pre te A4 imao isti problem sa istim motorom da li u škodi ili u vagenu, nisam siguran. 

Pa sta je ocekivao? Kupio auto sa istim motorom na kome pise VW-Skoda-Audi, ali se ceo auto zove Audi i mislio da ce bolji biti?

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, dredger said:

Zamisli kupis auto, das 10 soma i on trosi 2l ulja na 1000km. Ej, 2l. VW grupa samo dizel bajo moj, nikad oni dobrog benzinca nisu imali. Kad se setim K glave muka me uhvati. 

Ja sam se slatko navozio sa obicnim 1.8, prodao sam ga drugaru sa 420.000, on je presao jos 150000 dok nije motor dosao na red. Blok sa klipovima i radilicom na otpadu kosta manje od 100e, ja sam moj dobio od mehanicara (hteo da ga baci jer nikom ne treba) koji sam dao drugaru uz auto pa ga je ubacio prosle godine...stari motor je normalno radio, ali je izgubio malo snage, nije bilo potrosnje ulja

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Desmo said:

Isti je motor kao u jajetu, nosac filtera je drugaciji i karter mozda

 

1614862535-viberimage-jpg-2cfd6b44dc4d81

641400586-viberimage-jpg-8bce200bb4639b8

Mada kad se malo bolje prisetim, taj audi 80, 1.8 jaje, oni su hteli ulje da troskare. 

Link to post
Share on other sites