Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Nismo said:

Internet kafe, a ne auto! Uzas, uzas, uzas, povraca mi se!

Ja sam ubedjen da je sve top kad sednes unutra. S klasa postavlja standarde.

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, dredger said:

Ja sam ubedjen da je sve top kad sednes unutra. S klasa postavlja standarde.

verujem da je brutalan, mislim video sam ga uzivo prosao pored mene, samo dizajn auta meni se iskreno ne dopada, kao ni nova 7 ni novi a8. Stariji modeli su mi bili nekako lepsi. Recimo S klasa iz Juznog Vetra mi je super ristajl. NA OKO. CL te generacije takodje, lici mi na neku Yacht. Novi A7 je recimo BOMBA, dok a8 mi je odvratan. 

Link to post
Share on other sites

S klasa sigurno da je tehnoloski napredan, gledao sam neki test gde su rekli da je ovo jedna od najkvalitetnijih S klasa ikada, i da moze da parira Bentliu, ali iskreno ne svidja mi se u kom smeru ide sa ovim tabletom u sredini i ovim betmen volanom, nije mi nekako elegantno, previse sportski za takav auto. Generalno mi se ne svidjaju ti tableti umesto onih dugmica. Npr tu je odlicno odradio Jaguar, pogledajte XF 2021 unutra spoj modernog a opet ostavili dugmad za klimu.

Link to post
Share on other sites

Tabletizacija u auto industriji se ni menj ne svidja... Jos me nervira i trend izbacivanja rucice menjaca, ok, automatici su buducnost i manuelni ce polako nestajati kod svakodnevnih kola, al jbt jel mora bas i to da postane taster...

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

ja sam neko ko je bio protivnk automatika, jos mi je bio jedan pandrkno ali opet zadnja 4 auta su mi matici i prezadovoljan sam, nekako mi je bedak da se vratim nekad na manuelca iako nekad pozelim da ga drljam ali samo na kratko :) 

Link to post
Share on other sites

Ma ja ne volim matik, al moracu predjem na njega kad tad, al daj bar da ima rucicu, a ne dugme...

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ma mogu mislit sto je ova nova s klasa,mladji brat juce trgovao s500 w221 sasiju auto je bolestina od opreme grijanje-hladjenje-masaza-pumpanje siceva,adaptivno vjesanje bukvalno samo sto ne dodje neka crnkinja uz njega7f1f90a311dd3fa56a7401c8ac092920.jpg83a7c373d0552234803ae17f11d7c14f.jpg4a973d3db2d3f34542e5787dc9343460.jpg04596e8e1fe83211cc8089325484f187.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Stefan L. said:

ja sam neko ko je bio protivnk automatika, jos mi je bio jedan pandrkno ali opet zadnja 4 auta su mi matici i prezadovoljan sam, nekako mi je bedak da se vratim nekad na manuelca iako nekad pozelim da ga drljam ali samo na kratko :) 

Drljas ga ti cesto 😆

Link to post
Share on other sites