Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima :) 

Kupujem bmw e39 2.2 ili 2.5 benz 2002-2003 

Bitno je da je u sto boljem stanju eksterijer enterijer i mehanicki.

ponudite ako imate ili znate nekog ko ima takav primerak spreman sam na to da takvi modeli i kostaju...

Edited by Condor
Link to post
Share on other sites
Just now, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17919964/bmw-520-m-optic?ref=search-normal&position_ref=19

ovo je vec drugi put da nalecem na e60  da je hrom oko prozora a M paket pravi ? ne kontam, zar ne bi trebalo da bude crno ?

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17955531/bmw-520-e60-m-m47?ref=search-normal&position_ref=20

jos jedan ! 

Link to post
Share on other sites

@Stefan L.
Ovaj prvi je moguce da su porucene tako,a moguce i naknadno da su zamijenjene syo je veca vjerovatnoca
A ovaj drugi uopste nije fabricki m paket

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Rocco77 said:

@Stefan L.
Ovaj prvi je moguce da su porucene tako,a moguce i naknadno da su zamijenjene syo je veca vjerovatnoca
A ovaj drugi uopste nije fabricki m paket

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

opet postoji problem kod drugog, ima restfoot i kvrzice na volanu za palac, kako to covek moze da objasni... a opet sedista nisu sport tako da stvarno nista ne razumem. ili se ide do te mere da se apsolutno sve zivo napakuje pa i ove stavke. Nista bez WIN-a..

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Indorile said:

Mozes ti da cekiras individualno branike i sranja a da ne uzmes shadow line i kontra. 

kapiram ja to ali...

do juce sam bio u ubedjenju da kada je u pitanju serija 5 i 3 ove generacije da kada su M paketi fabricki mora biti crna lajsna, sad sam se sjebo nacisto xD 

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Stefan L. said:

opet postoji problem kod drugog, ima restfoot i kvrzice na volanu za palac, kako to covek moze da objasni... a opet sedista nisu sport tako da stvarno nista ne razumem. ili se ide do te mere da se apsolutno sve zivo napakuje pa i ove stavke. Nista bez WIN-a..

Nema ni M lajsne na pragovima

Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, Sale-Sombor said:

Nema ni M lajsne na pragovima

Sale ja sam vidjao sa natpisima na pragovima EDITION, a i fabrike izlazili sa M branicima.
To sam video na par primeraka koji su kupljeni kod nas u Srb.

Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, Djoksa530i said:

Ja sam se bavio tom tematikom kad sam prodavao e60 koji je bio m pack po vinu i mogu reci da 95% onih kojima pise M, M paket i slicno nisu prosli pod M paketa.

meni je samo E90 bio pravi M i E46 330 kabrio.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Djoksa530i said:

Ja sam se bavio tom tematikom kad sam prodavao e60 koji je bio m pack po vinu i mogu reci da 95% onih kojima pise M, M paket i slicno nisu prosli pod M paketa.

Barem je to vrlo lako proveriti po VIN kodu... 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, somi92 said:
On 4/7/2021 at 9:50 PM, Stefan L. said:

Ovaj izgleda zdravo. Da li je ova cobra rucica budzena posto vidim da ima staru navigaciju? A opet 2008 je trebao bi da ima noviji tip?

Nije ovde nista budzeno, stara CCC navi ide do 2009 god, tek posle 2009 su obacili CIC navi u e60

Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Djoksa530i said:

Ja sam se bavio tom tematikom kad sam prodavao e60 koji je bio m pack po vinu i mogu reci da 95% onih kojima pise M, M paket i slicno nisu prosli pod M paketa.

Jel vidjas taj 525? Jel jos lep ili su ga raskantali? 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Jel vidjas taj 525? Jel jos lep ili su ga raskantali? 

vijdao sam ga do pre mesec dva dana povrmeno na relaciji vracar centar, ali drugar mi kaze da je zavrsio negde dal Medak Il Rakovica, ako mislis na sivi. Spolja deluje isto ali felne su sacuvaj me boze. neke koje uopste ne prate tu generaciju auta. 

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Stefan L. said:

vijdao sam ga do pre mesec dva dana povrmeno na relaciji vracar centar, ali drugar mi kaze da je zavrsio negde dal Medak Il Rakovica, ako mislis na sivi. Spolja deluje isto ali felne su sacuvaj me boze. neke koje uopste ne prate tu generaciju auta. 

utuko sam finu lovu naredni vlasnik nije imao nista da ulaze posle mene. Al koji ce mi k auto od 350k na satu. tu kad krene da manjkavaju stvari nema izlaza

Link to post
Share on other sites