Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drugari,jedno pitanje..možda nije vezano za temu,pa da ne otvaram novu...jel zna neko nekog dobrog bošistu,za štelovanje Boš pumpe,e36 325tds je u pitanju??majstor mi je uradio generalnu motora,stavio Boš pumpu,ali treba da se našteluje..kad se ugreje,ne radi lepo,trokira...

Link to post
Share on other sites

Ne znam odgovor, al bolje otvori novu temu, i zvog foruma i zbog sebe, a i pretrazi ako je bila slicna pa nastavi tu

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 4/10/2021 at 1:48 PM, somi92 said:

Ali ne smes da siris? :D

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17954834/bmw-520-d?ref=search-normal&position_ref=1

sta li fali ovom? automatik, velika nav, dobra sedista... 

Brt, ovaj se navukao prikolice samo zvoni. I još ga je akao neko koga boli dupe za auto pogledaj kako je izubijan branik iza kuke, nije ofarbao nikad.

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Sale-Sombor said:

Ima ima i to M 🙂

Jel estoril blue? Ili ona teget M boja. Sećam se da je bio plav, nisam dugo video taj auto. Bio je u Zr kad je bio skoro nov, padanje u nesvest kako izgleda.

Link to post
Share on other sites

Ma kapiram da ne moze biti dobar za te pare. Sta je karakteristicno da odlazi na f10 520d? Jel kuciste egr nesto surovo skupo i uvek odlazi? Dpf, dizne? Neka elektronika, zadnji diferencijal?

Link to post
Share on other sites
Ma kapiram da ne moze biti dobar za te pare. Sta je karakteristicno da odlazi na f10 520d? Jel kuciste egr nesto surovo skupo i uvek odlazi? Dpf, dizne? Neka elektronika, zadnji diferencijal?
F10 bezgresan auto? Ajde ljudi znam da znate :)
Link to post
Share on other sites
F10 bezgresan auto? Ajde ljudi znam da znate smile.png
Reći ću ti ja. Samo sutra kad pitam drugara[emoji1787] Išao je u deltu da mu zamene to za Dž. Pošto je bila neka akcija da se to skupo sranje zameni. Mislim da je hladnjak egr-a,nemoj me držati za reč. Nov dođe oko 70000. U pitanju je 525d(4cyl)

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

Mislim da f10 nema neke izrazene mane, za famozni lanac zna i vrabac na grani, egr i hladnjak egra mislim da pogadjaju sa mo novije B motore, meni su na b47 menjali obe stavke, a na n47 nista.

Dizne i dpf su sigurno jedne od dugotrajnijih, tj. iznad proseka. 

Za zadnji diferencijal sam cuo da kukaju kod 118d, a za f10 sam cuo samo za nekog jutubera da je zezalo.

Mislim da je sve ostalo uglavnom pitanje kilometara, godina i izivljavanja prethodnog vlasnika.

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, frank said:

Ma F10 je topčina.Ja se ne bih dvoumio previše. Po meni mu nema premca u toj klasi. Jedino možda Lexus gs350 može da mu parira.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18020868/bmw-635-csi?ref=search-normal&position_ref=3

Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, Indorile said:

Dzentlmenski auto, ima ove rucke za dame na gepeku.

Mora brate, kad ne može u autu da se jebe morali su ručke da ubace. To je zgodno rešenje, ne ostaju muzge. Ja vozio crvenu kocku, farba tek krenula da matira. I jebo neku ribu na haubi. A ona se namazala mlekom za telo, ostalo mi masno od dupeta i od ruku na haubi. 

Link to post
Share on other sites