Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Stefan L. said:

Za ovaj ko gleda neka pripazi. Ja ga pamtim sa autoscout-a ch gde je imao nesto iznad 400.000km. Nisam siguran 100% da je taj ali bas puno detalja se poklapa (beli migavci, nosaci na gepeku, dugme za deaktivaciju airbag-a, felne).

Vlasnik iz nekog razloga nije hteo da mi da broj sasije (imam ja kod sebe zapamcen u input-u za mdecoder).

I da, bio je automatik po vin-u ali je verovatno odradjena konverzija. Evo broja pa ko gleda neka uporedi 😄

WBABT51010LR87926

 

Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Stefan L. said:

vidim ja da cu morati jedan D2 ovakav da uzmem i da sredim da bude ovakav :) 

Pre par dana me obišao na autoputu, crn, uglancan, restajl, očuvan jako lepo. Kad je dobar to je i dan danas autina. Motor zna se, iskljucivo 4.2 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, somi92 said:

kako vam deluje? 

Ne volim kada se slika u tako "šarenom" ambijentu, teško je videti oštećenja... Takođe mi je čudno da prodaje 520d 2011-to u navodno odličnom stanju sa dobrom opremom i garantovano pravom km a prihvata zamenu za "520d 2013,2014 godiste"? 

Link to post
Share on other sites

ja danas video u prolazu onaj z4 crni sa oglasa na 8700e, auto je stvarno pojava ovako kad ga vidis jos crn, bas mu cuci ta boja. ali nedostaci, izudarane felne, treba poliranje celog auta, puklo macje oko na gepeku, to onako na brzinu sta videh. unutra mi deluje izmoreno, na slikama se to nista ne vidi. I onda udjem u svoj auto i kazem sebi NOV. Nije sto je moj nego prosto je tako. 

Link to post
Share on other sites

Poznanik ga je gledao, ne znam detalje al znam da je odustao i da je dosao do toga da km nije ta sto pise

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, dredger said:

Hoće ristayl da vozi. Mora da se ode da se vidi auto, ne vredi drugačije.

E jes baš je restajl toliko drugačiji/bolji... Prodaje navodno odličan auto sa garantovanom km a rizikuje da dobije mačku u džaku (zamena!). Paz' da ne poverujem u celu priču.  

Definitivno treba otići pa videti, ali sve ovo mi ne uliva previše nade... Treba otvoriti "četvoro očiju"!

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
6 hours ago, miloss said:

Vozi se izgleda dosta tamo, ja sam moj z4 proverio na car vertical-u (bio od 2004. do 2007. u Svici), tamo je za te 3 godine presao 87.000km 😄

ispricaj nam malo o Z4 modelu, koje su mu mane i jel zanimljiv za voznju ? nest sam cuo da ako je na run flat gumama da se jako ruzno ponasa, jel to istina ili ne ? :) 

Link to post
Share on other sites