Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11 hours ago, DjordjeR said:

W123, W124, to su bili automobili. Kupis, vozis ih kao ladju, uzivas i ne mislis.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 

Potpisujem, iako ne preferiram mečke... Drugar ima W124 230CE kao vikend auto, crn, prelep, kupio ga pre 5-6 godina od prvog i jedinog vlasnika (pilota JAT-a) koji je za 20-tak godina prešao ~150k i non-stop bio garažiran i besprekorno održavan. Kupljen na preporuku, nikad nije bio na oglasima. Dao je solidne pare za njega, ako se dobro sećam skoro 7k evra, ali kada ga je video i probao nije ni sekund razmišljao. Svi  računi, od auta, od servisa, svi delovi su originalni (ili ako je bilo šta zamenjeno, menjano je isključivo novim originalnim delom) i auto je "čaša", pun opreme samo klizi po putu, i čak solidno poteže za svoju masu i godine... Napravljen bukvalno da traje još 100 godina!

Jedino kaže po gradu troši kao tenk, ali za gradsko drndanje koristi Yarisa, a mečka mu stoji u garaži, vozi se samo suvim i sunčanim danima polako svakim danom skače po ceni... :)  Ima para, ne bi ga prodao ni da mu ponude i 10k evra, jer takav više ne može naći...

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Sale-Sombor said:

Prelep auto...

👍  Slažem se, retki su tako dobri primerci. Da ga čuva i održava, vredeće za 10 godina više nego ganc nova 3-ka, a nadalje čist kolekcionarski primerak. Iskreno 

Link to post
Share on other sites
Potpisujem, iako ne preferiram mečke... Drugar ima W124 230CE kao vikend auto, crn, prelep, kupio ga pre 5-6 godina od prvog i jedinog vlasnika (pilota JAT-a) koji je za 20-tak godina prešao ~150k i non-stop bio garažiran i besprekorno održavan. Kupljen na preporuku, nikad nije bio na oglasima. Dao je solidne pare za njega, ako se dobro sećam skoro 7k evra, ali kada ga je video i probao nije ni sekund razmišljao. Svi  računi, od auta, od servisa, svi delovi su originalni (ili ako je bilo šta zamenjeno, menjano je isključivo novim originalnim delom) i auto je "čaša", pun opreme samo klizi po putu, i čak solidno poteže za svoju masu i godine... Napravljen bukvalno da traje još 100 godina!
Jedino kaže po gradu troši kao tenk, ali za gradsko drndanje koristi Yarisa, a mečka mu stoji u garaži, vozi se samo suvim i sunčanim danima polako svakim danom skače po ceni... [emoji4]  Ima para, ne bi ga prodao ni da mu ponude i 10k evra, jer takav više ne može naći...
Au, pa to je dragulj. Te stare mecke imaju tu neku jedinstvenu car i udovnost u voznji, plivaju. Ja imam W123 240d od oca, sa pravih oko 280 hiljada km, limarijski je popustio malo jer je dosta godina napolju ali enterijer i motor su odlicni. Ako Bog da, bice restauirana jednog dana.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, dredger said:

@Sale-Sombor  Lepa kocka. Kakva je motorizacija? Jel se secas one kocke sa oglasa, mt2 ubacen iz e34 M5 motor, ne znam oznaku da ne lupam. Siva metalik bila, kupe, bas opasna.Nesto oko 17 soma cena se vrtela.

Ako se ne varam mislis na Vasicevu kocku, jos je kod njega u garazi

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Stefan L. said:

Opet sam ga gledao, ala je to autina. Da imam sad para toliko za auto, isao bi da ga vidim, verovatno bi ga i kupio. To su jako ozbiljne sprave. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dredger said:

Opet sam ga gledao, ala je to autina. Da imam sad para toliko za auto, isao bi da ga vidim, verovatno bi ga i kupio. To su jako ozbiljne sprave. 

 

6 hours ago, dredger said:

Prelep A8. Šteta što nije crn.

da.. cudno mi je malo kad nema solarni siber.

Link to post
Share on other sites