Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Somi, zreo si izgleda za peticu? :) Ili da nacipujes svog konacno, da ti produzi uzitak jos bar pola godine. :)

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 4/24/2021 at 9:40 AM, Mitrovic Stefan said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18078120/bmw-540-ia

 

Je l' ovaj bio prosle godine na prodaju za oko 6500-7000 ili je neko dovezao jos jedan 540 E34 kod nas?

 

 

 

 

Овај плац увек има неке занимљиве бензињаре...добар овај СТ,лебе мекани!

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

Drugari, potreban auto sledecih karakteristika. Benzinac, do 2000 kubika, 4/5 vrata, da je presao do 150.000, bez plina, da je cena do 5 soma. Golf klasa, ali da ne bude Golf. Ako neko prodaje ili ima auto da preporuci bicu zahvalan. Auto trazimo za kumu, htela je Pežo 308, gledao sam danas 4 komada, od Obrenovca do Kule, nijedan zglavan nije bio, a svi seru na telefon. Inace taj motor sto ide u 308, 1.6 16v, 120ks tesko smece, na 3 komada se cuje lanac, vanosi ih jebu, znaci uzasan motor. Jos kazem ovom tipu iz Kule, brt, nemoj da se cimam ako nije ko sto si napisao, on kaze ma dodji sve je top. Mi otisli auto radi na 3 klipa, greske na tabli sve gore bukvalno. Zovem coveka u Kikindu, sve se dogovorimo, krenemo, on zove, kaze druze izvini molim te, zena mi ne da da prodam auto. Izvinjavao mi se 5 minuta. Ozbiljne muke kupiti dobar polovan auto u Srbiji.

Link to post
Share on other sites
Drugari, potreban auto sledecih karakteristika. Benzinac, do 2000 kubika, 4/5 vrata, da je presao do 150.000, bez plina, da je cena do 5 soma. Golf klasa, ali da ne bude Golf. Ako neko prodaje ili ima auto da preporuci bicu zahvalan. Auto trazimo za kumu, htela je Pežo 308, gledao sam danas 4 komada, od Obrenovca do Kule, nijedan zglavan nije bio, a svi seru na telefon. Inace taj motor sto ide u 308, 1.6 16v, 120ks tesko smece, na 3 komada se cuje lanac, vanosi ih jebu, znaci uzasan motor. Jos kazem ovom tipu iz Kule, brt, nemoj da se cimam ako nije ko sto si napisao, on kaze ma dodji sve je top. Mi otisli auto radi na 3 klipa, greske na tabli sve gore bukvalno. Zovem coveka u Kikindu, sve se dogovorimo, krenemo, on zove, kaze druze izvini molim te, zena mi ne da da prodam auto. Izvinjavao mi se 5 minuta. Ozbiljne muke kupiti dobar polovan auto u Srbiji.
Što je ne odgovoriš od tog auta? Taj motor je iz Minija, odnosno sličan,težak promašaj.Muka da se napravi,retko ko se i hvata to da radi. Ako će benzinca do te cifre samo Japanac neki. Plus, elektronika i Pežo...[emoji849],zato i svetli ko jelka.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

Pouzdan, jak, brdo prostora unutra, sa umerenom potrosnjom a u Golf klasi...Honda Civic. Najveca mana tvrd za nase puteve, lupa na rupe samo tako i slabija izolacija, ali kontam to je kod vecine u toj klasi tako. Drugi izbor mozda Auris. Da je nesto novije u izboru, ubacio bih i Mazdu 3.
Npr ovako nesto:
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18017267/honda-civic-18-i-vtec-sport


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, dredger said:

Ja sam joj predlozio da nadjemo lepog Mercedesa A klase ili Golfa 5 i da zavrsimo pricu. Pezo kanta ozbiljna.

golf 5 1.9 105 ks imas ij pun oglas pouydan auto

Link to post
Share on other sites