Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

246ks je verovatno sajt izračunao na osnovu unesene snage u kw... pa stoga ta mala razlika. 

E evo i slike objašnjenja... zaista čudno ako je tako

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
6 hours ago, dulebp said:

Covek rece samo benzin.
Slazem se inace za 1.9 105ks, odican izbor.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Pa ja joj kazem da je golf 1.9 prava stvar, ili A3 sportback 1.9 tdi, ne vredi nece dizela. Realno joj ni ne treba jer ce prelaziti do 5.000 km godisnje. 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Pa ja joj kazem da je golf 1.9 prava stvar, ili A3 sportback 1.9 tdi, ne vredi nece dizela. Realno joj ni ne treba jer ce prelaziti do 5.000 km godisnje. 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17919241/suzuki-sx4-16-gs?ref=search-normal&position_ref=13 

Прави женски аутић :)

Link to post
Share on other sites

Honda Jazz

Top autic, moji ga imali dok neki klinac nije presao u suprotnu traku, pa je bila totalka...

Benzinac, trosi smesno, jako lepo se vozi, bukvalno sve radi perfektno, moji za 2 godine ni jedan sitan problem nisu imali. Ja sam takodje bio odusevljen auticem

Link to post
Share on other sites
Honda Jazz
Top autic, moji ga imali dok neki klinac nije presao u suprotnu traku, pa je bila totalka...
Benzinac, trosi smesno, jako lepo se vozi, bukvalno sve radi perfektno, moji za 2 godine ni jedan sitan problem nisu imali. Ja sam takodje bio odusevljen auticem
I Jazz je super. Veliki-mali auto.
Kako sluzi Soul? Neko poredjenje njega i Jazz-a?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, dulebp said:

I Jazz je super. Veliki-mali auto.
Kako sluzi Soul? Neko poredjenje njega i Jazz-a?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Soul je drugaciji od Jazz totalno, mnogo vislje se sedi, meni je korektno udoban za voznju. Lepo ide, lepo se vozi, samo sto ima bas jako mali gepek. Smanjili su ga maksimalno da bi dobili komociju na zadnjoj klupi, gde se fino sedi i ima mesta. Soul idealan za starije ljude, lagano se ulazi i izlazi iz auta, visok i pregledan napred za voznju. Jazz po mom misljenju mnogo prakticniji za grad, ipak je manji.

Link to post
Share on other sites
Soul je drugaciji od Jazz totalno, mnogo vislje se sedi, meni je korektno udoban za voznju. Lepo ide, lepo se vozi, samo sto ima bas jako mali gepek. Smanjili su ga maksimalno da bi dobili komociju na zadnjoj klupi, gde se fino sedi i ima mesta. Soul idealan za starije ljude, lagano se ulazi i izlazi iz auta, visok i pregledan napred za voznju. Jazz po mom misljenju mnogo prakticniji za grad, ipak je manji.
Super. Meni je npr mnogo veci plus kad ima mesta na zadnjoj klupi nego da ima ogroman gepek...npr kod BMW serija 3 starije verzije(isto i A4) ima gepek solidan a mesta nazad jako malo, radije bih menjao gepek za mesto na zadnjoj klupi. :)

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites