Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+1

Pogotovo sto nijedan nije u "totalnom fulu".
Pa evo tom e46 na prvi pogled fale ksenoni sa prskalicama, ovi aftermarket se ne racunaju, ne vidim ni socivo jel ima, pa nema siber itd.

Trebalo bi da ima sve sto je moglo da se stiklira od opreme, aj da je promakla koja sitnica, ali kad fale i par jakih komada opreme onda je bas...

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Bas ga drugar zvao danas, kaze cena na ime kupca. Pa da mu ga neko pokloni, ne bi ga prodavao za te pare, realno... x3 30d m pack 2019 mu na oglasu za 20.000...

Jedino sto mi pada na pamet da su no roming..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, kami said:

Bas ga drugar zvao danas, kaze cena na ime kupca. Pa da mu ga neko pokloni, ne bi ga prodavao za te pare, realno... x3 30d m pack 2019 mu na oglasu za 20.000...

Jedino sto mi pada na pamet da su no roming..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

Nesto tu debelo smrdi. Mislio sam i ja da ga pozovem i vidim o cemu se radi, ali odustah, iako sam vec 2 mjeseca u potrazi za F30

Link to post
Share on other sites
On 5/19/2021 at 12:07 AM, kami said:

Bas ga drugar zvao danas, kaze cena na ime kupca. Pa da mu ga neko pokloni, ne bi ga prodavao za te pare, realno... x3 30d m pack 2019 mu na oglasu za 20.000...

Jedino sto mi pada na pamet da su no roming..

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

Ne verujem da u oglase kače kola bez rominga. To kod nas ide samo na preporuku 😂

Link to post
Share on other sites
Ne verujem da u oglase kače kola bez rominga. To kod nas ide samo na preporuku [emoji23]
Ajd pozovi pa pitaj [emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Katastrofa, ne mogu da verujem da neko kupi nov luksuzan auto sa ovim farovima. 

Istu politiku umaju i druge marke, npr Mercedes GLS kad vidim sa ovim farovima tacno bih zatovrio fabriku 😁

Link to post
Share on other sites