Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sva ta kola znam, tj iz tog nekog perioda 2007-2010.
M3 kocku sam video na cuvenom skupu u Bataji 2005. valjda

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 5/8/2021 at 10:59 PM, milosind said:

Sad će da me streljaju za pitanje, je l zna neko za neki A5 tfsi iz 2011 sa s tronik menjačem a da valja? Ja i drugar jurimo za njega po oglasima i to je plač majke božije šta ljudi prodaju kad stigne kod majstora na proveru. Pola lupano, curi ulje gde stigne od menjača do motora, grešaka da se pokvari skener. Gledali smo i lexusa gs450h onog sa češkim tablama, auto je apoteka i vlasnik je picajzla, carina bi trebala da je 1200e al nije hteo drug da se mlati sa tim. Na kraju krajeva juriće se preko al sad je sex sa uvozom zbog putovanja jer korona.

Završila se saga, odustalo se od A5 jer su uglavnom benzinci poubijani, a za dobru opremu je slaba ponuda.

Uzet je na kraju A4 Allroad 2013, s-tronic, 2.0 tfsi, quattro podrazumevan sa nekim nadrkanim 20'' felgama :)

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, milosind said:

Završila se saga, odustalo se od A5 jer su uglavnom benzinci poubijani, a za dobru opremu je slaba ponuda.

Uzet je na kraju A4 Allroad 2013, s-tronic, 2.0 tfsi, quattro podrazumevan sa nekim nadrkanim 20'' felgama :)

sad testiraj koliko cepa ulja xD 

Link to post
Share on other sites

Uradjen je pre par dana mali servis tako da će da se prati i to.

Uglavnom svidela bi ti se priča, uvezen pre 4 god iz swiss, vlasnik od tad presao 25k kilometara i uradio pritom sve servise skoro menjača i veliki servis zbog starosti :D

Dobio 2 seta guma, jedne 20 druge 17, auto je iznutra mintara.

Link to post
Share on other sites