Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidim da je ova tema najaktivnija pa cu ovde podeliti jedan info od juce

Za BMW X5 2.0 231ks X-drive veliki servis ( sa svim lancima ) cena 120.000din.

Link to post
Share on other sites

Auto je 2016god, trenutno ima 160.000km od prvog dana odrzavan u ovlascenom. To je ponuda. Nije radjeno. Po njima bi trebalo kad se predje 200.000km proveriti pa mozda uraditi

Link to post
Share on other sites

Oprema nikakva, sem tih koznih sedista. Bok vozacevog sedista pohaban. Da je neki sestak pa ajd, nego dizel. Dobro je ispoliran [emoji3]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, miloss said:

Mnogo su ljudi nerealni sa cenama, ali dobro. Mozda se neka budala i upeca 😂
Moracu da nadjem njihovog dilera.

vredi ovo, vozio ga min svan hauzen

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Sale-Sombor said:

Pa ne znam bas za sva auta, ali ja moja uvek prodam 🙂

Zajebi te prodaje sto traju po 12-20 meseci 🙂

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Nismo said:

Zajebi te prodaje sto traju po 12-20 meseci 🙂

neki prodaju po 4-5 godina, neki se oglasi i dalje vrte. Ja ne znam u kom svetu ti ljudi zive jbt, pa ako vidis da ne prodajes snizis cenu pa vidis. Neki godinama ne reg kao onaj sto prodaje 535d iz Mladenovca.

Link to post
Share on other sites

Moj Chevy je bio izvanredan, najmanje 30% bolji od mnogih sa oglasa, u skladu sam tim sam i cenu postavio. Ne da niko nije zvao, nego slabo ko je i otvarao oglas.

Kako se selidba blizila, obarao sam cenu, do njegove konacne, odnosno prosecne cene po oglasima.

Mozda da sam imao vremena, kao neki, da ga prodajem 2-3 godine, mozda bih kresnuo bolju lovu, ali zbog rokova itd. morao sam da dampiram.

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Nismo said:

Moj Chevy je bio izvanredan, najmanje 30% bolji od mnogih sa oglasa, u skladu sam tim sam i cenu postavio. Ne da niko nije zvao, nego slabo ko je i otvarao oglas.

Kako se selidba blizila, obarao sam cenu, do njegove konacne, odnosno prosecne cene po oglasima.

Mozda da sam imao vremena, kao neki, da ga prodajem 2-3 godine, mozda bih kresnuo bolju lovu, ali zbog rokova itd. morao sam da dampiram.

koliko ti trosi taj tvoj tenk gradske  ? xD 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

koliko ti trosi taj tvoj tenk gradske  ? xD 

Nije više moj🙂

Šta znam, nisam preterano obraćao pažnju, ali recimo da se prelazilo 12-13 MPG, a highway moze da se razvuce na 17, ako sk penzioner čak možda i na 19 MPG.

Link to post
Share on other sites