Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam koja je fora s njim? Po oglasima na instagramu ima odlicne ponude u smislu cena, opis, stanje na slikama... Dosta bolje od proseka.

E sad, da li je realnost takva...

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, somi92 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18010092/bmw-320?ref=search-normal&position_ref=23

Jel gledao neko ovog?  Ajde malo iskusniji, da li hauba normalno stoji? Deluje mi da je malo veci zazor hauba branik, inace ovako deluje skroz lepo

Za te pare bolje da kupis dobar e60 😁

Link to post
Share on other sites
Za te pare bolje da kupis dobar e60 [emoji16]
Jel se ti to nudis [emoji16]
Inace zamislite scenu, pre 2h ja na pumpi i na onom kompresoru za gume stoji crni e92 coupe, crvena sedista, "prepoznam ga" sa oglasa registracija bg 1814 i pridjem coveku, kao jel na oglasima, on kaze ne da ja znam [emoji23]... Ja se tu zbunim kao nemoguce isti ovakav se prodaje, m paket crvena koza, ista reg, on kaže ajde da vidimo i razlikuje se registracija za 1 broj, na ovom je 1804... Malo se ispalih ali procaskao malo sa deckom, kaze prezadovoljan je, on ga otkupio od svoje firme, ima preko 400k na satu... Usao unutra, bas lepo izgleda, pozicija sedenja bas dobra, volan lep, sedista one kadice jako lepe... Zainteresovao sam se i za e92 sad
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, somi92 said:

Jel se ti to nudis [emoji16]
Inace zamislite scenu, pre 2h ja na pumpi i na onom kompresoru za gume stoji crni e92 coupe, crvena sedista, "prepoznam ga" sa oglasa registracija bg 1814 i pridjem coveku, kao jel na oglasima, on kaze ne da ja znam [emoji23]... Ja se tu zbunim kao nemoguce isti ovakav se prodaje, m paket crvena koza, ista reg, on kaže ajde da vidimo i razlikuje se registracija za 1 broj, na ovom je 1804... Malo se ispalih ali procaskao malo sa deckom, kaze prezadovoljan je, on ga otkupio od svoje firme, ima preko 400k na satu... Usao unutra, bas lepo izgleda, pozicija sedenja bas dobra, volan lep, sedista one kadice jako lepe... Zainteresovao sam se i za e92 sad

Danas mi je ponudjena vrhunska 7ica, pa sam pao i dilemu 😁

Link to post
Share on other sites
59 minutes ago, somi92 said:

Haha e to je najgore, kad ti neko baci rovca.. [emoji16] Koliko ga cenis uopste?

Moj je 10 000 ravno, ako te zanima mogu ti poslati bas sve detalje. Juce sam uradio mali servis 

 

A 7ica je mnogo dobra, 2016god, samo malo mi je skupa, ali razmisljam

Link to post
Share on other sites
On 8/6/2021 at 7:34 PM, Sale-Sombor said:

Moj je 10 000 ravno, ako te zanima mogu ti poslati bas sve detalje. Juce sam uradio mali servis 

 

A 7ica je mnogo dobra, 2016god, samo malo mi je skupa, ali razmisljam

Jel to ona stara fl ili ova predzadnja?

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Mitrovic Stefan said:

3000e i da peva, jos nije ni slikao enterijer napred, tako da je verovatno u "dobrom" stanju... Ne znam zasto misli ako je stavio M branik napred da odma vredi 5000e. Felne od karavana sve 4 iste

Edited by Sale-Sombor
Link to post
Share on other sites
Moze li mi neko dati savet sto se tice e70 X5, koji su dobri motori, da li je bolji obican 3.0 ili je bolji biturbo? Sta su im boljke?
Gledaj da bude ristajling, 2011-2013, taj ima najbitnije zf8 menjac, a onda ima i noviji motor koji tise radi, bolje ide i manje trosi.

Rekao bih da uzmes 3.0d obican, malo je pouzdaniji i jeftiniji za odrzavanje od biturba, a i trosi 1-2l manje.

Razlika u performansama izmedju obicnog i biturba se skoro ne oseti, pogotovo ne u obicnoj svakodnevnoj voznji, pa ni umereno agresivnoj, jer glavna razlika od 3500-4500rpm.

Mada ako naleti dobar biturbo uzimaj bez problema.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Sale-Sombor said:

Moze li mi neko dati savet sto se tice e70 X5, koji su dobri motori, da li je bolji obican 3.0 ili je bolji biturbo? Sta su im boljke?

Znam da je njih malo, ali je u opciji i 5ica GT 2010-2012, za njih bas ne znam nista

Link to post
Share on other sites