Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta li mu je sa svetlima ….[emoji854] Nije me bilo na forumu, zaleteo sam se pa sam kupio jednu Ibizu Cupru Tdi. To retko sranje mi bilo od uvek zelja da kupim, pa kad izaslo na oglasima ja sam odmah kupio bez razmisljanja i potrosila kinta, a Bmw otpao iz kombinacije…. [emoji17]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Ok cena za BMW-a i jos 2009 a M i automatik. Sve preko 7500e za auto star 13-14 god mi je licno previse para…Mora da idem da ga pogledam… Jel bi mogli ovi farovi nekako da se srede bez da se menjaju komplet, jel ima neko ko menja samo stakla i sl…


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Mogu kvalitetno da se ispoliraju, ako nije pukla plastika.
Ja bih dodao jos malo za Saletov i razmisljao samo kojim danima da ga perem. [emoji3]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Mnogo para za manuelni menjac i rucna klima za moj ukus smile.png Max 7500e bih dao za taj model pa neka je i pozlacen. Jedino bih dao vise da je neka mala km, sto je nemoguce… Mislim da se mnogo otislo sa cenama, precenjeno. Naravno trzistenje trziste…

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Ni slucajno e60 manuelac, volim manuelca ali ne lezi e60 nikako.

520d automatik pogotovo pri kretanju iz mesta krece jedno 50% lakse i rasterecenije kao da je motor mnogo jaci, a isti je.

Imao sam e60 520d manuelca i bio zadovoljan, ali da opet uzimam bio bi automatik.

Link to post
Share on other sites

Za 7000-7500e bi mu oprostio sto je manuelni, za preko toga ne. 14-15god star auto sa 300+ k km na oglasima za 8000-10000e. Mnogo breee :) Jos malo pa punoletni…

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
Mnogo para za manuelni menjac i rucna klima za moj ukus smile.png Max 7500e bih dao za taj model pa neka je i pozlacen. Jedino bih dao vise da je neka mala km, sto je nemoguce… Mislim da se mnogo otislo sa cenama, precenjeno. Naravno trzistenje trziste…
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Kad sam ja gledao svoj, prvo sam gledao da nema tu manuelnu klimu, to mi je stvarno uzasno uradjeno, pogotovo za tu klasu...npr na f30 je manuelna nekako ok uradjena. A drugo sam gledao da je automatik, iako nikad pre nisam imao at menjac.
Ovaj Saletov je odlican i odlicno odrzavan i cuvan, pa se za njegov moze progledati kroz prste za te stvari.
E sad oko cena, tu stvarno ne znam koja je realna cena za e60...ima svega i svacega na oglasima, al znam da je opravdan svaki € ako je auto lepo odrzavan, naspram nekog jeftinog a lose odrzavanog. Bmw nije Punto, pa da resis pola auta za 500e.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Slazem se. Ljudi uopste ne cene servise, zamenjene delove i ulozeno u kola. Meni niko to nikada nije cenio, pa i ja gledam da se ne upustam u te price. Sad sam prodao Ibizu sa glanc glanc novim Fuldama Sport, zadnjim novim diskovima i plocicama, odradjenom zastitom odozdo, vel. servisom i kvacilom, i gomilom sitnica koje sam sredio za iste pare za koje sam je kupio pre 8 meseci.... Samo sam je zbog toga brze prodao, a to da sam mogao da izvucem vise novca zbog toga.... nema nista od te price... Nov vlasnik, reset dugme, sta je promenjeno promenjeno, sta ce da se menja nadalje, menjace se... Izguvbio sam 700-800 evra minimum i teraj dalje smile.png

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18608470/bmw-325-xi

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

E60 je generalno skup za odrzavanje, plus ako je neodrzavan to je tek igranka. Saletovom fali automatski menjac, sve ostalo je odlicno, cak i tu manuelnu klimu zamenis na automatsku za neke normalne pare.

Link to post
Share on other sites
On 6/10/2021 at 9:12 AM, Golub said:

Vidim da je ova tema najaktivnija pa cu ovde podeliti jedan info od juce

Za BMW X5 2.0 231ks X-drive veliki servis ( sa svim lancima ) cena 120.000din.

@Sasa72

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Jeste videli jos neki auto da ugradjuje zvucnike u sedista kao ovaj Infiniti? Mečka motor i menjač, ovo je ozbiljan auto jako

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16882859/infiniti-q70-sport?ref=search-normal&position_ref=1

Мени то све кичасто,,,Нисан ко Нисан а мотори су ваљда ти сви исти 2.2

Link to post
Share on other sites

Nisu isti motor, ranije je isao Reno dci 2.2 a ovaj je Mercedesov motor i menjac. Jeste malo kičast jer je Infiniti najvise namenjen za USA trziste. Leksus, Infiniti i Akura su japanci za amere.

Link to post
Share on other sites