Recommended Posts

Ja sam mislio da je tema o km prevazidjena... naravno da je bolji auto sa sto manje km

Kad se uporede cene napolju i kod nas, isti auto, ista km skuplji napolju, to je odmah znak da nesto nije uredu.

Licno smo kupili nov RAV4 2009god, a prodali ga 2016god sa 550.000km odrzavan samo u ovlascenom, bio perfektan sve moglo da se proveri. Tada su takvi kostali cca 9.000 - 10.000eur, a mi prodali za 6.000eur... svi rekli da sam lud, posle toga covek kojem sa prodao spusti km na 130.000 i proda ga dalje posle godinu i nesto dana... plus servise radio na cca 30.000km... inace znam i danasnjeg vlasnika, svaki dan vozi auto i kaze da je odusevljen

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

23 hours ago, Glisa said:

за ову треба још 5 у њу да се скуца

Mislim da 5 ne bi bilo dovoljno. Koliko god da je, is kocka ce uskoro biti retkost, da ne kazem da je i sad tesko naci je.

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Golub said:

Ja sam mislio da je tema o km prevazidjena... naravno da je bolji auto sa sto manje km

Kad se uporede cene napolju i kod nas, isti auto, ista km skuplji napolju, to je odmah znak da nesto nije uredu.

Licno smo kupili nov RAV4 2009god, a prodali ga 2016god sa 550.000km odrzavan samo u ovlascenom, bio perfektan sve moglo da se proveri. Tada su takvi kostali cca 9.000 - 10.000eur, a mi prodali za 6.000eur... svi rekli da sam lud, posle toga covek kojem sa prodao spusti km na 130.000 i proda ga dalje posle godinu i nesto dana... plus servise radio na cca 30.000km... inace znam i danasnjeg vlasnika, svaki dan vozi auto i kaze da 

Moze auto uz dobro odrzavanje da ide preko 500.000km. Imam Audi a4 tdi sa preko 600.000, motor ne otvaran, radi kao sat, do 400.000 odrzavan u Audi servisu. A imam i jebenog mondea 2.0 tdci sa nekih 440.000 trenutno, isto je u bas dobrom stanju. Motor na lanac, nikad otvaran.Vozim starija kola i gledam da ih ne zapustim jer cas posla postanu kante. 

Link to post
Share on other sites
https://www.autoscout24.ch/8988834?utm_campaign=as24_share_android&utm_medium=social_sharing&utm_source=app_share Kako vam se cini, sem sto je skup? Branici i prag izgledaju kao da su druge boje

 

 

Za kakve lomove kod nas traže 5-8k ovo nije ništa, pogotovo za njihov standard. Auto je fabrički M-paket,kupe,sa odličnom opremom,dobro očuvan,Švajcarac...Ide on i za 7k. Inače ovim kolima je cena u stalnom porastu,i to s razlogom. Tako nešto se više ne pravi.Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Za kakve lomove kod nas traže 5-8k ovo nije ništa, pogotovo za njihov standard. Auto je fabrički M-paket,kupe,sa odličnom opremom,dobro očuvan,Švajcarac...Ide on i za 7k. Inače ovim kolima je cena u stalnom porastu,i to s razlogom. Tako nešto se više ne pravi.Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka 
 
 
 
 
 
 

Izasao iz luksuza [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites

Bio je ovaj i na 15 i nesto par dana, pa je podigao cenu, ne znam koja im je politika to... uglavnom, nije ga ovaj prodavao vec neko drugi.

 

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17074606/bmw-318-f30-lci-sport-line

 

Skocio i ovaj, bio je ispod 14.000..

 

3 dana ne pratih oglase, vidim skocilo sve....

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Поскуели су сви половњаци,сви су као одједном дигли цене! То треба дотеривати аута од преко а ови бабуни нека дижу цене овде,није нико луд!! Овај лично је некада пре лета на огласима био 10.100 сећам се одлично https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18723397/bmw-320-m-paket?ref=search-normal&position_ref=9

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

I preko su skocile cene, ima par razloga za to, jedan je globalna nestasica cipova pa su sada cekanka za isporuku novih vozila ogromna.

Plus su kod nas zategli sa carinom kao lokalni uzrok

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

I korona, ne menjaju posle 3god kad istekne lizing nego si ćute… Ponuda u inostranstvo limitrana a kod nas potraznja kao i uvek = cene skacu samo tako…

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites