Recommended Posts

32 minutes ago, miloss said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18713832/bmw-320-d-sport-line?ref=search-profile
Evo jedna koja mozda i vredi, verovatno moze da se spusti cena. (kad pogledam ostale lešine iz uvoza i koliko ljudi traže definitivno vredi)

PS moj otac je uzeo E70 2012 sa 91.000 km kupljenu u Delti, sa kompletnom servisnom istorijom za 22.000e pre par meseci. 

Nadam se da sada vidis moju poentu i formiranje moje cene.
Auto ipak nije xDrive, i stara verzija motora od 184ks. Ja sam trazio od ljudi da, ako mogu da nadju, okace F30 LCI da bude xDrive i oprema poput moje ili jaca, i da vidimo koliko je ljudi cene. Poenta je da su jako retke trojke sa prejakom opremom, jer takve izadju nove oko 48-50k gde covek vec razmislja da uzme 5icu ili X3 recimo. Pricam price ljudi koje sam uzivo cuo sta razmatraju.
 Na stranu sve, oprema je full zaista ali ovo je jedna u 200 koja je u ovoj opremi. Ja bih pre imao xdrive nego pracenje linija i senzor mrtvog ugla, ali to je vec sad licna preferencija. I ova F30 ima svog kupca koji ce doci i kupiti je za ove pare, iako ima G30 za ove pare. Jer taj koji kupuje hoce minimalnu kilometrazu, ovu boju, itd... 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, vilota032 said:

Nadam se da sada vidis moju poentu i formiranje moje cene.
Auto ipak nije xDrive, i stara verzija motora od 184ks. Ja sam trazio od ljudi da, ako mogu da nadju, okace F30 LCI da bude xDrive i oprema poput moje ili jaca, i da vidimo koliko je ljudi cene. Poenta je da su jako retke trojke sa prejakom opremom, jer takve izadju nove oko 48-50k gde covek vec razmislja da uzme 5icu ili X3 recimo. Pricam price ljudi koje sam uzivo cuo sta razmatraju.
 Na stranu sve, oprema je full zaista ali ovo je jedna u 200 koja je u ovoj opremi. Ja bih pre imao xdrive nego pracenje linija i senzor mrtvog ugla, ali to je vec sad licna preferencija. I ova F30 ima svog kupca koji ce doci i kupiti je za ove pare, iako ima G30 za ove pare. Jer taj koji kupuje hoce minimalnu kilometrazu, ovu boju, itd... 

Поента твоје приче је баш у овом огласу а добио си је и на Аца кабриу...овај аутомобил има 15.000км и колико више опреме од твог! Добио си један одличан коментар и тамо,човек је платио ауто 320Д нов 32.000Е. Друго М пакет је скупљи од ЛУКСОРИ или како му је већ име! Ево аутомобил две и више године млађи од твога са доста бољом опремом и 150.000 км мање од твога са ценом ту негде а можда чак и мањом на наше табле!! https://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320-i-m-pakete-riga/326193550.html?action=homeRviReco Што се мене лично тиче можеш да га цениш и 30.000е твоја ствар. И тај погон 4х4 код Баварца је само бол за главу а весеље за механичаре!

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Glisa said:

Поента твоје приче је баш у овом огласу а добио си је и на Аца кабриу...овај аутомобил има 15.000км и колико више опреме од твог! Добио си један одличан коментар и тамо,човек је платио ауто 320Д нов 32.000Е. Друго М пакет је скупљи од ЛУКСОРИ или како му је већ име! Ево аутомобил две и више године млађи од твога са доста бољом опремом и 150.000 км мање од твога са ценом ту негде а можда чак и мањом на наше табле!! https://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320-i-m-pakete-riga/326193550.html?action=homeRviReco Што се мене лично тиче можеш да га цениш и 30.000е твоја ствар. И тај погон 4х4 код Баварца је само бол за главу а весеље за механичаре!

Gliso druze moj... ja opet kazem. Je l ovo xdrive? Mala navi? Koja bi mu bila cena dok se uveze ovde?

To sto je novo placeno 32k, ajde daj sliku da vidimo, je l 4x4, koji je paket opreme? Ima nova trojka za 32k a ima i za 50k. Nije auto jedinstven pojam, to je valjda jasno.
M paket nije NUZNO skuplji od Luxury-a, licno sam bio u Delti dok mi se radio mali servis, i sastavljali smo konfiguracije za G30. Znaci, zavisno od tvoje opreme koju odaberes da ima na autu, cena raste i opada. Luxury apsolutno moze biti skuplji od M paketa samo si tvrdoglav i ne dozvoljavas da ti se kaze nista. :D Sta mene briga sta je glavobolja, meni je parametar skoro pa glavni da biram xdrive i to je to, kraj price. Senzori mrtvog ugla mi ne trebaju, da me vraca u traku - ako sam ne znam kuda treba da vozim i kad sam umoran ne treba ni da se pojavljujem na ulici. Head up sam vozio na par automobila koje sam posedovao i iskreno su mi smetali na soferci. Ali totalno nebitno za pricu cene jer to sto meni ne odgovara ili ne treba ne znaci da je sranje, naprotiv.

Link to post
Share on other sites

Ti Gliso mozda pratis cene uzimajuci u obzir sve F30 LCI na oglasu. Ja kada pretrazujem, formiram cene i ostalo, u obzir uvek uzmem pogon. 
Pa mojoj majci kada sam isao da kupim Sedici, obican prednja vuca je bio 3500-3700, a model koji sam ja kupio sa 4x4 pogonom, grejanjem sedista, menjanjem pogona na dugme (prednja vuca, automatski rezim, 4x4), digitalnom klimom, tempomatom, elektronskom blokadom diferencijala, alu felnama, bio je 5000 evra

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, vilota032 said:

Gliso druze moj... ja opet kazem. Je l ovo xdrive? Mala navi? Koja bi mu bila cena dok se uveze ovde?

To sto je novo placeno 32k, ajde daj sliku da vidimo, je l 4x4, koji je paket opreme? Ima nova trojka za 32k a ima i za 50k. Nije auto jedinstven pojam, to je valjda jasno.
M paket nije NUZNO skuplji od Luxury-a, licno sam bio u Delti dok mi se radio mali servis, i sastavljali smo konfiguracije za G30. Znaci, zavisno od tvoje opreme koju odaberes da ima na autu, cena raste i opada. Luxury apsolutno moze biti skuplji od M paketa samo si tvrdoglav i ne dozvoljavas da ti se kaze nista. :D Sta mene briga sta je glavobolja, meni je parametar skoro pa glavni da biram xdrive i to je to, kraj price. Senzori mrtvog ugla mi ne trebaju, da me vraca u traku - ako sam ne znam kuda treba da vozim i kad sam umoran ne treba ni da se pojavljujem na ulici. Head up sam vozio na par automobila koje sam posedovao i iskreno su mi smetali na soferci. Ali totalno nebitno za pricu cene jer to sto meni ne odgovara ili ne treba ne znaci da je sranje, naprotiv.

Мени је 4х4х погон непотребан(баш као и теби то одржавање у траци јер да га имаш напцао би још дужи текст али нема се),задња излази где и тај исти погон,не живимо у Алпима већ у Србиј где снега има 10 дана у току године,онај ко је у Београду и мање! Мала нави и разлиак за велику је скоро иста као што ти имаш тај обични а он тај лепи М волан са небом! Ауто ти од клота има само седишта нави и тај погон и то је тоооо и опис,а да и цену 10.000 од реалне! Овај црвени ако си увозио аутомобил знаш  да је за Србију ова нижа плус царина са превозом! .https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18777898/bmw-320-330e?ref=search-normal&position_ref=9 

МИСЛИШ ДА ТВОЈ ВРЕДИ 6000Е од овога??? И би ли ти да сада купујеш аутомобил узео сам исти? Приближава се велики сервис и све остало,седиште одрано као да је прешао 300к...ко је овде тврдоглав а ко није видео си на ФБ(погрешио сам за нов,није 32 него 34,смејао самс е,обрати се човеку на страници не мени!),ударили су на зезање са тобом али добро! https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18791715/bmw-320-lci-sport-led-190?ref=search-normal&position_ref=12  

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18761688/bmw-320?ref=search-normal&position_ref=21

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

Ти први потежеш разлуку између 318 и 320 и тог 4х4 погона који је у Србиј апсолутно непотребан. Боље узети ауто са добрим седиштима и мањом километражом него да је  4х4,ко жели тај погон узеже Х3 за ове неке новце!...питање ти је јасно,по чему је твој драстично скупљи од ових горе из огласа! Није ни битан М пакет,битно је стање аутомобили и што мања километража!

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

И тај М пакет није за НАВАК него за неки лепши изглед ко воли,мојим потребама је важније какав је ауто унутар(седишта волан,нави...) и конкретно стање аутомобила,није ми ни важно да ли може 230 или 200 км/ч,свакакко смо у Србији и то је то немамо услове за више!

 

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Filip92 said:

U zadnje vrijeme, tesko je naci dobar primjerak, al' evo jednog, cini mi se.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18795219/bmw-320?ref=featured-home1

Није 4х4,џаба ти ова мала километража и сва ова опрема кад морам да стрепим зими како ћу се пробијати по сметовима од 5 цм снега...само тај 4х4 у старту је скупљи 7.000 евра...ни ова адаптивна ЛЕД светла ми ништа не значе :) 

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Glisa said:

Није 4х4,џаба ти ова мала километража и сва ова опрема кад морам да стрепим зими како ћу се пробијати по сметовима од 5 цм снега...само тај 4х4 у старту је скупљи 7.000 евра...ни ова адаптивна ЛЕД светла ми ништа не значе :) 

Nisam aludirao na to sto momak iznad prodaje svoj i za koju cijenu. To je vec njegov izbor. Svi bi mi zeljeli da prodamo za sto vecu cijenu i kupimo dobar model za sto manju. Prije par mjeseci sam kupio 320d, sportline ali sa mperformace dodacima, sve original, posto je takav izasao iz salona 2017. Ispao me je 22k. Istina, nema veliku navigaciju i nema alkantara sjedista, ali su isto sportska. Pored izgleda, koji mi se stvarno svidja, bilo mi je bitno i da je provjeren i sa malom kilometrazom. Cak je i dalje u garanciji i bice do novembra 2022. E sada, da li toliko vrijedi, ne znam, ali mislim da se nisam pokajao.

Poenta price je da je trenutno bas tesko naci neki dobar primjerak sa predjenih 100k, starog 4-5 godina, do 25k eura.

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Glisa said:

Мени је 4х4х погон непотребан(баш као и теби то одржавање у траци јер да га имаш напцао би још дужи текст али нема се),задња излази где и тај исти погон,не живимо у Алпима већ у Србиј где снега има 10 дана у току године,онај ко је у Београду и мање! Мала нави и разлиак за велику је скоро иста као што ти имаш тај обични а он тај лепи М волан са небом! Ауто ти од клота има само седишта нави и тај погон и то је тоооо и опис,а да и цену 10.000 од реалне! Овај црвени ако си увозио аутомобил знаш  да је за Србију ова нижа плус царина са превозом! .https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18777898/bmw-320-330e?ref=search-normal&position_ref=9 

МИСЛИШ ДА ТВОЈ ВРЕДИ 6000Е од овога??? И би ли ти да сада купујеш аутомобил узео сам исти? Приближава се велики сервис и све остало,седиште одрано као да је прешао 300к...ко је овде тврдоглав а ко није видео си на ФБ(погрешио сам за нов,није 32 него 34,смејао самс е,обрати се човеку на страници не мени!),ударили су на зезање са тобом али добро! https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18791715/bmw-320-lci-sport-led-190?ref=search-normal&position_ref=12  

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18761688/bmw-320?ref=search-normal&position_ref=21

Tebra ne razumemo se i to je to. Ja u klin ti u plocu 
Ne znaci da je xdrive samo za sneg, blato, led itd. Mnogo stabilniji u krivini, u momentima kada zelim dinamicnije da vozim, a nisam imao preterane potrebe niti sam to radio, razlika je ocigledna. To sto je tebi lepsi M paket ne znaci da je i bolji, ja idem na sastanke, dogovaranja, ugovaranja poslova ovim autom, vise mi pristaje da se ispred predstavnistva parkiram u Luxury-u nego u M paketu. Jesi primetio da se Audi A6 kada kupuju firme, da li se oni kupuju u nekoj otmenoj varijanti ili se uzima 3x S Line?

Ja ne uvozim automobile, dam pare i cekam auto da mi stigne u dvoriste. Nadjem auto, kontaktiram prodavca, dogovorimo se, posaljem coveka, on sve odradi gore i to je to. Moja ostaje registracija.

Ja da ponovo biram, uzeo bih ponovo isti auto. Sad vec malo preterujes i kleveces, koje sediste je odrano? Veliki servis, do njega ima barem 40.000 km.

Ovaj beli bmw koji si okacio ne bih ni da komentarisem, ispasce da mi ne odgovara nijedan sa oglasa. Ali pogledaj kako izgleda, i na sve to je 163 ks ustrojena verzija.. daj nemoj zajebavati. Ako nisi kupac, samo reci, jaka ti je cena ali auto je generalno full, i skini kuku sa auta jbt.

Link to post
Share on other sites

Na sve ovo ovaj beli sa 163 ks 20k evra jbt... Ja evo opet pitam, koja je realna cena koju bi ti da si realan kupac, dao za moj auto? Nemas tj nisi mi dao konkretan odgovor, kada sam te pitao da posaljes link oglasa koji je poput mog auta. Retke su F30 LCI, ponavljam opet, u nekoj jacoj opremi i sa vrhunskim stanjem. Jbt ja sam drugi vlasnik sveukupno vozila, prvi je presao sa njim 160.000 i od tada ga ja vozim. Ali ne, ti mi saljes linkove oglasa koji su automobili sa placa, nije mi za poredjenje. Ovaj plavi f30 sto si kacio se prodavao 1500-2000e jeftinije od ove trenutne cene, ko tu sta radi ne znam, svakako posto nisi kupac iskuliraj me i pusti moju cenu 

Link to post
Share on other sites

Ето,проблем је очигледно у твом погледу...моје је топ и најбоље све друго нећу ни да коментаришем није исто.лошије је! Нисам купац,да имам те паре узео бих Х3 или Х1 за те неке новце...окачио си да коментаришемо и дамо неки суд,мој је такав. Папрено скуп ауто са 200к са кожним седиштима и великом навигацијом...срећна продаја и жив био!

Link to post
Share on other sites

Ljudi opustite se, svaka roba ima svog kupca...nekom je ludost dati tolike pare a nekom je to odlicna kupovina. Covek stavio cenu i eto videce koliko ce vremena trebati da ga proda, tada ce znati da li je to realno ili ne.

Najvise mi smeta kad komentarisu ljudi koji nisu ni seli u zivotu u slicna kola a znaju da napljuju tudji auto i sta valja a sta ne na tom autu. Na oglasima vecina izgleda TOP dok se ne vidi uzivo, onda bude zurka. Sve su to individualne stvari, ne mislimo svi isto, zato kupujemo razne vrste auta sa raznim vrstama opreme, kome sta treba i zavrsava posao.
Ako bih ja bas morao da biram od svih prikazanih, mislim da bih izabrao beli hibrid...pa onda sledeci crni iz Kg. Al to je samo moje misljenje. ;)


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Pa jeste top, a i presao je malo, a ne mnogo [emoji16] Sve cene su van pameti, tako da nista nije merodavno, i ja se iskreno nadam da ce se sto pre naci neka veverica ili lik kofa bas briga da li ce da da par hiljada evra gore dole, i da pazari auto…

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Glisa said:

Ето,проблем је очигледно у твом погледу...моје је топ и најбоље све друго нећу ни да коментаришем није исто.лошије је! Нисам купац,да имам те паре узео бих Х3 или Х1 за те неке новце...окачио си да коментаришемо и дамо неки суд,мој је такав. Папрено скуп ауто са 200к са кожним седиштима и великом навигацијом...срећна продаја и жив био!

pa ja sam odmah rekao :D evo nemam head up i senzor mrtvog ugla, ajde nadji nesto slicno mom pa da vidimo koja je cena. Ne, ti saljes modele sa 163 ks i neke oglase iz nemacke :D x1, x3 nisu automobili koji su uopste u klasi sa f30 niti se mogu porediti, jedino ko voli da kupuje kola "na metar"
Svako dobro i sve najbolje 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dulebp said:

Ljudi opustite se, svaka roba ima svog kupca...nekom je ludost dati tolike pare a nekom je to odlicna kupovina. Covek stavio cenu i eto videce koliko ce vremena trebati da ga proda, tada ce znati da li je to realno ili ne.

Najvise mi smeta kad komentarisu ljudi koji nisu ni seli u zivotu u slicna kola a znaju da napljuju tudji auto i sta valja a sta ne na tom autu. Na oglasima vecina izgleda TOP dok se ne vidi uzivo, onda bude zurka. Sve su to individualne stvari, ne mislimo svi isto, zato kupujemo razne vrste auta sa raznim vrstama opreme, kome sta treba i zavrsava posao.
Ako bih ja bas morao da biram od svih prikazanih, mislim da bih izabrao beli hibrid...pa onda sledeci crni iz Kg. Al to je samo moje misljenje. ;)


Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

hvala Dule na komentaru, slazem se sa svim napisanim. Ja za sve napisano garantujem i auto se prodaje u vidjenom stanju. Razumem tvoj ukus, ja jednostavno ne gledam automobile bez xdrive kada gledam auto za sebe i za kucu, tako da.. razumem i postujem, ali sto kaze u maratoncima, razumite i vi mene :D

Link to post
Share on other sites