Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 10/12/2021 at 1:39 AM, iwcham said:

I found this offer at 𝗺𝗼𝗯𝗶𝗹𝗲.𝗱𝗲:

Ivca ovo ce biti preskupo dok se zavrse nasi papiri, mozda on tamo vredi toliko ali kod nas nema sanse.

 

Odavno nisam video ovako ocuvan 60

Screenshot-from-2021-10-16-13-37-19.png

246135659-277061937631844-20180098234979

246146568-277062070965164-25392208372099

Link to post
Share on other sites
On 10/14/2021 at 11:24 AM, Mitrovic Stefan said:

Povratak dzedaja [emoji23]

hahahaha bas tako, povratak gospodara xD 

 

On 10/14/2021 at 11:43 AM, Indorile said:

Ko nam je to dokon

jel si se pohvalio kolegama sta vozis ?? :D 

 

On 10/14/2021 at 3:43 PM, somi92 said:

Prodo audija vraca se starom drustvu

neee, bar ne jos. sluzi, doduse malo se ulozilo pa mi se ne prodaje xD 

Link to post
Share on other sites
On 10/14/2021 at 6:42 PM, Sale-Sombor said:

Pa on je na forumu samo kad trazi novi auto

ili to ili sam izgubio kompas xD 

 

41 minutes ago, Sale-Sombor said:

Drugari kupio sam X5 pre desetak dana i mogu reci da sam za sada prezadovoljan, mnogo vise od onoga sto sam ocekivao. Auto je sjajan

da vidimo taj tehnodrom :D

 

 

Link to post
Share on other sites

Prodajem svoj e87 118d, 2005. god, M sport (enterijer, eksterijer, vešanje), 18” felne style 180 ( uže-šire) sa novim gumama stavljene prošle godine, zimske čelične 16” sa ok gumama, mogu da izguraju još sezonu. Odradjeni servisi, mali odradjen pre mesec dana, novi diskovi i pločice Textar, novi akumilator Bosch 85aH, itd…

Nisam stavljao oglas na PA, ajd’ prvo ovde [emoji3]

Evo ga link teme

 

BMW e87 118d M Sport

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?share_fid=1018477&share_tid=38183&url=https%3A%2F%2Fwww%2Ebmwclubserbia%2Ecom%2Fforum%2Findex%2Ephp%3F%2Ftopic%2F38183-BMW-e87-118d-M-Sport&share_type=t&link_source=app

 

0641088536

Bez PM-a na forumu, jer koristim Tapatalk na telefonu, a iz nekog razloga mi ne pokazuje notifikacije, iako je sve podešeno kako treba.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ajde da se raspitam, sutra idem da gledam neki e90 LCI 320d Xdrive… N47 motor, automatik. Na šta da obratim pažnju što se tiče menjača i motora? Nemam iskustva sa n47 i automatskim menjačem. Može li da se čuje nekako lanac da li je labav? Takodje, na šta trebam da obratim pažnju što se tiče xdrive pogona?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sto se tice xdrive obrati paznju na kakvim gumama je vozen auto, moraju sva 4 tocka istog obima da budu.

Ja sam vozio N47 2 godine i bio sam bas zadovoljan. To su dizeli, turbina, DPF, dizne, ne bi smeo da dimi nazad uopste. Obavezno ga nakaci na dijagnostiku. Ako planiras da ga vozis vise godina moj savet je da uradis odma veliki servis i miran si.

Link to post
Share on other sites
Sto se tice xdrive obrati paznju na kakvim gumama je vozen auto, moraju sva 4 tocka istog obima da budu.
Ja sam vozio N47 2 godine i bio sam bas zadovoljan. To su dizeli, turbina, DPF, dizne, ne bi smeo da dimi nazad uopste. Obavezno ga nakaci na dijagnostiku. Ako planiras da ga vozis vise godina moj savet je da uradis odma veliki servis i miran si.

Naravno, generalno su sve to iste stvari na koje treba da se obrati paznja, jedino nisam siguran sto se tice lanca, xdrive pogona i automatskog menjaca. Generalno vozim 2-3 god kola i menjam, da ne bih mnogo gubio, mada kada bih na ovome radio veliki servis, ostao bi sigurno duže.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Lanac se retko kad cuje, eventualno prilikom paljenja. U nekim slucajevima se cuje i u leru, ali nemoj na to racunati, svakako ne treba da mislis o tome i da ga osluskujes vec zameni odmah prilikom kupovine.

Sto se tice automatika treba da salta glatko, da nema udara prilikom saltanja. Probas ga i hladnog i vruceg. Nekad moze grublje da salta iz prve u drugu, tj. vrlo cesto cak zbog godina i kilometraze, ali cesto moze dugo da se vozi bez nekih drugih problema.

Sto se tice xdrive, namotaj pun volan u jednu stranu i vozi u krug lagano, osetices ako je los da preskace, zapinje ili pravi neke zvukove, posle toga probas i u drugu stranu.

To je to u sustini, srecno.

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Sale-Sombor said:

Ovaj je pravi za @Stefan L.

ne bih ja mogao ovo posle a5 da vozim. Mozda i da da je neka dobra oprema al ovaj nit komandi na volanu nit ekran jos siv enterijer kojeg ne mogu da smislim xD kabrija sam prodao sto zbog surove reg a i enterijera koji nisam mogao da smislim xD 

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18849110/bmw-320-nova-iz-ch-x-drive

Išao sam ovaj da gledam danas, limarijski dobar, nema nekih ogrebotina i nije farban (koliko sam mogao da vidim).
U vožnji isto dobar.
Ali malo precenjen, garantuje za kilometražu, ali ne zna da li je menjan lanac. Ubedjuje me da se menja na 300.000km, reko važi.
Njegov auto precenio, mom autu spustio 1500 od one koje sam tražio.
Dosta umišljen prodavac, ne da reč da mu se kaže. Od takvih što dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites