Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 hours ago, Sale-Sombor said:

Odlican

Deluje da je bas dobar. Ali jbt, kako neko moze da vozi takvu azdaju od auta sa zrikavim farovima. Mada ja sam malo opaljen sto se tiče simetrije, moguce da samo meni smeta 😂

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, dredger said:

Nije los ovaj X za 5 soma. Bolja opcija od golfa 5 ako imas novaca da sipas.

Нема слике задњег дела,раскречио се као жаба...на неколике слике се виде задњи точкови у дебелом минусу!

 

Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Sale-Sombor said:

Bilo bi lepo kad bi se nekad pojavio admin da banuje ove debile i reklame po forumu

Bilo bi dobro sto pre da se banuju

Edited by Golub
Link to post
Share on other sites
On 10/27/2021 at 11:57 AM, Sale-Sombor said:

Bilo bi lepo kad bi se nekad pojavio admin da banuje ove debile i reklame po forumu

Kakvi su utisci sa 4.0d? Vozikas vec neko vreme, daj bar utiske kad si se vec stisao za slike 😂

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, dredger said:

Kakvi su utisci sa 4.0d? Vozikas vec neko vreme, daj bar utiske kad si se vec stisao za slike 😂

Prezadovoljan sam za sad iskreno, auto je bas moćan. I kao pojava ovako, a i u voznji. Put bukvalno ne osetim u njemu, jako lepo se vozi, udoban je. Iskreno sam ocekivao da ce na 20 felnama da bude tvrd bas, ali i nije toliko kao sto sam ocekivao, ima vazdusno vesanje pa je i zbog toga mnogo udobniji. Jedino sto su gume 275 i 315 pa malo oseti vagaše na losem putu, ali inace ovako je top. Danas sam bas montirao zimski set 18ki 255/55 pa cu da vidim sa njima kako je. Potrosnju sam merio nekih 8.4-8.5 neke voznje do 100kmh i po Somboru sto se vozam. A verujem sad kad bude hladnije da ce biti i malo veca. Kad se gazi onda bas lepo trosi, oseti se iskreno vrlo brzo ide kazaljka za gorivo dole 🤣

Za sad mi je vrh

Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, dredger said:

Super brate, nek tako i ostane. 

 

Kakvo je ovo nebo ovde? Jel ovo bila fabricka opcija ili je neko imao napad kreativnosti?

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15694236/bmw-x5-m-paket-50d-xdrive?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0

Mislim da fabricki nije bila opcija

Link to post
Share on other sites

Nije fabrički, ali je ova zajebancija jako skupa. Provode se optički kablovi za ovo, zato je i skupo. Kada sam renovirao kuću prošle godine, ovo mi se jako svidelo za dnevnu sobu, kontaktirao neke ljude koji to rade, prosečna cena je bila oko 1500e za 15-ak dužnih metara ovakve rasvete.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Prezadovoljan sam za sad iskreno, auto je bas moćan. I kao pojava ovako, a i u voznji. Put bukvalno ne osetim u njemu, jako lepo se vozi, udoban je. Iskreno sam ocekivao da ce na 20 felnama da bude tvrd bas, ali i nije toliko kao sto sam ocekivao, ima vazdusno vesanje pa je i zbog toga mnogo udobniji. Jedino sto su gume 275 i 315 pa malo oseti vagaše na losem putu, ali inace ovako je top. Danas sam bas montirao zimski set 18ki 255/55 pa cu da vidim sa njima kako je. Potrosnju sam merio nekih 8.4-8.5 neke voznje do 100kmh i po Somboru sto se vozam. A verujem sad kad bude hladnije da ce biti i malo veca. Kad se gazi onda bas lepo trosi, oseti se iskreno vrlo brzo ide kazaljka za gorivo dole [emoji1787]
Za sad mi je vrh
Jos kad od nove godine ukinu porez na luksuz, eto tebi miline jos vece. [emoji3]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dulebp said:

Jos kad od nove godine ukinu porez na luksuz, eto tebi miline jos vece. [emoji3]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Mislim da se to nikad nece desiti, previse je to para za budzet drzave da se oni toga odreknu

Link to post
Share on other sites