Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 hours ago, dredger said:

Bas lepo izgleda ovaj karavan, oprema odlična.

Ех да је само дизел,мања мука него са овим мотором...овде исто сет ланца лудила....зеза горе од н47 АЛИ је ауто бруталан,овај плац има мног добра кола! Неко скоро мени написа како није видео ни једну тројку са грејачима седишта,ево га овај :)

 

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
Ех да је само дизел,мања мука него са овим мотором...овде исто сет ланца лудила....зеза горе од н47 АЛИ је ауто бруталан,овај плац има мног добра кола! Неко скоро мени написа како није видео ни једну тројку са грејачима седишта,ево га овај [emoji4]
 
Sta je konkretno muka sa tim 2,0 benzincima? Lanac im je napred pa se lako menja.
Link to post
Share on other sites
11 hours ago, somi92 said:
18 hours ago, Glisa said:
Ех да је само дизел,мања мука него са овим мотором...овде исто сет ланца лудила....зеза горе од н47 АЛИ је ауто бруталан,овај плац има мног добра кола! Неко скоро мени написа како није видео ни једну тројку са грејачима седишта,ево га овај [emoji4]
 

Sta je konkretno muka sa tim 2,0 benzincima? Lanac im je napred pa se lako menja.

Evo kako je lako

Ovo je kit za lanac

https://www.fcpeuro.com/products/bmw-timing-tool-kit-cta-7675?utm_source=youtube&utm_medium=description&utm_campaign=f30+mps&utm_content=timing+chain+diy

Ajde moze da se prodje i bez ovoga

https://www.fcpeuro.com/products/bmw-flex-plate-lock-tool-cta-2801?utm_source=youtube&utm_medium=description&utm_campaign=f30+mps&utm_content=timing+chain+diy

https://www.fcpeuro.com/products/bmw-n20-oil-pump-seal-tool-kit-cta-manufacturing-7676?utm_source=youtube&utm_medium=description&utm_campaign=f30+mps&utm_content=timing+chain+diy

Cena delova za lanac

https://www.fcpeuro.com/products/bmw-n20-n26-timing-chain-kit-11318648732kt?utm_source=youtube&utm_medium=description&utm_campaign=f30+mps&utm_content=timing+chain+diy

Pa sračunajte u evrima ovde. Ovi benzinci su jako prijatni za voznju na otvorenom, ne oseća se u novčaniku toliko. U gradu znaju da budu ješni al to je uvek od stila voznje.

Link to post
Share on other sites

Vozila od 5 do 8 godina starosti:

  • Kubikaža: 2.001 - 2.500 ccm / Stara cena: 49.512 dinara / Nova cena: 43.687 dinara
  • Kubikaža: 2.501 - 3.000 ccm / Stara cena: 100.334 dinara / Nova cena: 88.530 dinara
  • Kubikaža: preko 3.000 ccm / Stara cena: 207.374 dinara / Nova cena: 182.977 dinara.

Vozila od 8 do 10 godina starosti:

  • Kubikaža: 2.001 - 2.500 ccm / Stara cena: 43.687 dinara / Nova cena: 34.950 dinara
  • Kubikaža: 2.501 - 3.000 ccm / Stara cena: 88.530 dinara / Nova cena: 70.824 dinara
  • Kubikaža: preko 3.000 ccm / Stara cena: 182.977 dinara / Nova cena: 146.382 dinara.

Vozila od 10 do 20 godina starosti:

  • Kubikaža: 2.001 - 2.500 ccm / Stara cena: 34.950 dinara / Nova cena: 20.387 dinara
  • Kubikaža: 2.501 - 3.000 ccm / Stara cena: 70.824 dinara / Nova cena: 41.314 dinara
  • Kubikaža: preko 3.000 ccm / Stara cena: 146.382 dinara / Nova cena: 85.389 dinara

Nije lose smanjenje za starije masine 

Link to post
Share on other sites

Tacno se vidi sta gadjaju, 10-20 god stara kola sa preko 2000 kubika, a tu nase trziste ima perspektivu. Gorivo sve skuplje, trosice se vise, vrlo lako ce se nadoknaditi ovo "pojeftinjenje", al zato ekologija, ko je jebe

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Indorile said:

Ode, mada sam audija uzeo pre nego sto sam njega prodao. Do nekih 12-13k benzinac 150ks+ automatik da ima neki gepek izbor uzas.

Је ли имао који Шкодилак 2.0 бензињара....јок? 😬😄

Link to post
Share on other sites

Bilo dva komada za 15-19k,  generalno do 20k smesna ponuda nekih interesantnih benzinaca. Hteo sam Golfa 6 GTI al' ne mogu da potrpam kolica i korpu i da ima mesta za bar jos nesto. BMW kad ispadne ili kosta preko 15k ili je oprema nikakva.

Link to post
Share on other sites

Mi na moru bili, neki rus gura ogromna kolica za bebu, ja ga gledam i mislim se gde li ih strpa. A Ruja Lend Kruzer V8, onaj ogromni. Otvorio gepek i ubacio ih bez da ih sklopi. Ko ima malu decu, dzip je super stvar ili bar karavan.

Link to post
Share on other sites