Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro razumem ja da je 325 babaroga ali to je mator auto koji je raznjokan i to sigurno 99% sto su na oglasima. A da li je realno da ljudi traze 4 5 6k eura za auto koji ne izgleda bas nesto a da ne pricam rdju? Za 6k eura imam e90 ili neki drugi auto. Ajde da traze 3k eura pa da razmislim... Drugo je kad je auto full i to bbs, drugo vesanje, branici, oprema itd pa da ajde traze toliko ali ovo sa danasnjim cenama stvarno nema smisla...

Link to post
Share on other sites

Trenutno je tako da za lešine traže mnogo para, tj. ovo što je uglavnom po našim oglasima.

Kad god sam video neki dobar E36, E46 kupe sa 6 cil, otišao je brzo. Ovo što je do sada stajalo nastaviće da stoji 😂

O tome što za E60 520d traže po 10k... To neću komentarisati. 

 

Link to post
Share on other sites

Nema ih vise, prosto, a s obzirom da je doslo drugo vreme, sada se cene i papiri sto znaci da 325i mora u po vin-u to da bude.

Bude po jedan na oglasu i zato cena bude odvaljena...

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Boji se narod da im se moze naskoditi preko broja sasije, a ko god pridje autu moze da ga vidi na soferci...

Meni je E82 125i ili 130i taman kombinacija ali je preskupa i nema kod nas.
123d E82 ima jedan ali je 8000€ sto je preskupo po meni tako da 120d je jedini isplativ

Link to post
Share on other sites

Ni ja ne bi davao broj šasije tek tako na izvolte.

Tokom razgovora ko deluje ozbiljan (a to se lako primeti) može da dobije i to je ok. Uostalom, sam poziv je već izvestan filter u odnosu na izvolte na internetu.

Na ulici se ne vidi svakom, a sem toga, moraš doći do kola, ovako iz fotelje imaš uvid.

Link to post
Share on other sites

Tako meni nije hteo da da broj šasije onaj prevarant što je uvezao Z4 sa preko 400.000km, a ja ga imao sa oglasa sa autoscout-a samo sam hteo da budem 100% siguran da li je taj. Imam skrinšot oglasa, našao sam ga napokon. To je onaj crni 3.0 što je bio za koji sam mislio da ima oko 410k ali sam pogrešio.

Evo ja bih dao broj šasije, nemam šta da krijem.

EDIT: Šta onda ima da dolazim da gledam kad jednostavnom proverom imam kilometražu? Gubljenje vremena.

 

photo-2021-11-17-15-27-48.jpg

 

 

Edited by miloss
Link to post
Share on other sites

Ja kad budem prodavao auto najopustenije cu staviti i broj sasije, elektronsku servisnu do kupovine i posle sta sam ja radio kod majstora i car vertical izvestaj. Tako u startu eliminises one koji bi da cimaju bzvz. Imas sve na oglasu, ko je zainteresovan ce pozvati i doci da gleda.

Link to post
Share on other sites

Ima ljudi koji su generalno nepoverljivi i u paranoji. Koji razmisljaju da sve moze da se zloupotrebi, a ne znaju kako, ali im nije ni bitno, nece da razmisljaju. Ponavljam, nisam jedan od tih, ali ih razumem i ne zelim da im objasnjavam to sto ti bi ti meni objasnio sada, kada bih ja nastavio. 😎

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites

Sasija se krije zbog car verticala. Ja sam imao blazi udes i uredno se prikazuje na car verticalu kad se ukuca broj sasije.

E sad zamislite te smarače prilikom prodaje oji dolaze sa AUUUUU IMAO SI ČUKANJE CENA DOLE 1500 evra. 

Ja planiram svakako da ponudim svoj izvestaj pa na takve konstatacije samo ih oladim.

Link to post
Share on other sites