Recommended Posts

22 hours ago, Sale-Sombor said:

Ja sam iskreno sa ovim prezadovoljan, s obzirom da sam ocekivao kad sam uzimao auto da ce biti preko 100

А аутооо,какава је осећај...јеси ли имао каквих проблема до сада?

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Glisa said:

А аутооо,какава је осећај...јеси ли имао каквих проблема до сада?

 

Auto je pravi tenk, jako moćan osećaj dok se vozi. Iskreno odusevljen sam autom, a ima i dosta snage za neke moje ukuse, ide bas jako lepo i povlaci u svim rezimima voznje, preticanje mi je sad bukvalno par sekundi.

Problema hvala Bogu do sad ni jedan, ono sto sam imao od ulaganja za ovih 4 meseca su metlice brisaca i posto do sad u Delty nije uradjen servis menjaca, ja sam preventivno odradio. I mali servis, ulje i svi filteri, posto sam vec presao vise od 10 000km.

Link to post
Share on other sites

Postavih ga pre par dana na drugom forumu, top je ali mnogo para a vec 12 god...Moze li se promeniti ovaj branik za onaj sa lci metodom plug and play? Nekako mi ovaj pre lci izgleda kao covek kad ima uvucenu bradu [emoji16]

Link to post
Share on other sites

Na mobile.de ClubSport varijante sa tim motorom i tom km koštaju od 7-12 otprilike. E sad ako je ovaj kompletno restauriran pa da sa tom km traži 10... Nisam pametan. Ovo je svakako nerealno. Još malo pa M3 😂

Link to post
Share on other sites
On 1/25/2022 at 8:25 PM, Nismo said:

Jel tvoj prodat?

A inace zasto sam pitao za onaj X4, pratio sam ga kada je bio okacen na 24000eur, sada je neko kupio po toj ceni i okacen na 28000... predvideo sam tu scenu :D

Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, vilota032 said:

20850eur https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18855326/bmw-320-d-xdrive-perla

 

Do sada, ponude za zamene: Giulietta, X3, Grand Cherokee, Boxter 987, 740 G11, Fiat 500 Abarth, Clio 4 CUP,...  :D

Још се није продао а цена пала за 4000е?! Нико не цени тај погон 4х4 🤣

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites