Recommended Posts

7 hours ago, Glisa said:

Још се није продао а цена пала за 4000е?! Нико не цени тај погон 4х4 🤣

A što se sladiš…🙃

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 hours ago, Nismo said:

A što se sladiš…🙃

Цела прича пре од пре неколико месеци се сводила да је ауто прецењен,много,много...то је се све сада погазало,то је све! И ово су велике паре за оно што има од опреме. ТО ЈЕ СВЕЕ!

 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Glisa said:

Цела прича пре од пре неколико месеци се сводила да је ауто прецењен,много,много...то је се све сада погазало,то је све! И ово су велике паре за оно што има од опреме. ТО ЈЕ СВЕЕ!

 

Momcino, ti nisi kupac za moj automobil. Ne znam zasto se non stop pronalazis i glumis ovde neku arbitrazu koliko auto treba da kosta. 

Molim sve clanove koji imaju previse slobodnog vremena, vratite ovu temu nekoliko stranica unazad - videcete da sam ja lepo zamolio Glisu da mi posalje auto kao moj, za te pare koje on prica. On je slao prvo sa N47 motorom, pa manuelne menjace, i mahom svi su bili rwd. Nijednom mi druze nisi poslao auto kao moj, da kosta 19-20k.

Ja razumem da ti vozis Bentley-a pa ti velika navigacija, kozna sedista i recimo 4x4 ne predstavljaju neki veliki komad opreme, ali za trojku - ako pogledas lepo oglase, to nije bas cesta pojava. 

Samo cu reci da sam na dobar F30 potrosio 6 meseci svog vremena, i 15ak auta sam obisao - od aprila do oktobra 2020. godine. Sve je to lepo na slici, odes tamo, far menjan, branik razliciti zazori, menjana tabla, a navodno nikad udaran, i ljudi mi daju neke garancije.

JA, za SVOJ auto garantujem. Odes lepo u bilo koji ovlasceni, povedes bilo kog majstora, sve je dozvoljeno. Dajem na uvid Car Vertical da je ta km i da nikad nije, ne udaren, nego ni cuknut.

 Razumem da ti ne odgovara cena, ali druze ovo je auto za kucu. Nije za nakupce i preprodavce pa da ga dajem po nekoj ceni koju bi ti zamislio.

 ja ne znam ni sta ti vozis ni ko si ti. Ne obazirem se na to, ne znam sta prodajes, cime se bavis. I ne zanima me, nije moja stvar.

I lepo ti kazem, ne pominjem te, ne diram te, zato skini kuku sa mog auta sto bi reko Juice :D Svako dobro 

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, vilota032 said:

Momcino, ti nisi kupac za moj automobil. Ne znam zasto se non stop pronalazis i glumis ovde neku arbitrazu koliko auto treba da kosta. 

Molim sve clanove koji imaju previse slobodnog vremena, vratite ovu temu nekoliko stranica unazad - videcete da sam ja lepo zamolio Glisu da mi posalje auto kao moj, za te pare koje on prica. On je slao prvo sa N47 motorom, pa manuelne menjace, i mahom svi su bili rwd. Nijednom mi druze nisi poslao auto kao moj, da kosta 19-20k.

Ja razumem da ti vozis Bentley-a pa ti velika navigacija, kozna sedista i recimo 4x4 ne predstavljaju neki veliki komad opreme, ali za trojku - ako pogledas lepo oglase, to nije bas cesta pojava. 

Samo cu reci da sam na dobar F30 potrosio 6 meseci svog vremena, i 15ak auta sam obisao - od aprila do oktobra 2020. godine. Sve je to lepo na slici, odes tamo, far menjan, branik razliciti zazori, menjana tabla, a navodno nikad udaran, i ljudi mi daju neke garancije.

JA, za SVOJ auto garantujem. Odes lepo u bilo koji ovlasceni, povedes bilo kog majstora, sve je dozvoljeno. Dajem na uvid Car Vertical da je ta km i da nikad nije, ne udaren, nego ni cuknut.

 Razumem da ti ne odgovara cena, ali druze ovo je auto za kucu. Nije za nakupce i preprodavce pa da ga dajem po nekoj ceni koju bi ti zamislio.

 ja ne znam ni sta ti vozis ni ko si ti. Ne obazirem se na to, ne znam sta prodajes, cime se bavis. I ne zanima me, nije moja stvar.

I lepo ti kazem, ne pominjem te, ne diram te, zato skini kuku sa mog auta sto bi reko Juice :D Svako dobro 

Дошао си на форум,самим тим коментарисање је дозвољено ако ти се не свиђа туђи коментар погрешио си место! Опрема је скоро колот али текс поприлично дугачак...аутомобиле сличне или као твоје са пуно више опреме сам ти окачио,врати се пар страница уназад и сви су се продали са тим ти је све јасно! :D

 

Link to post
Share on other sites

Gliso nisi mi jasan majke mi, kazes za vilotin da je skoro pa klot, a onda okacis ovaj sa "brdom" opreme koji u odnosu na taj skoro klot ima m branike a fali mu koza i grejaci koje klot ima... Ovaj 4x4 sa sporet klimom i malom navigacijom da ne komentarisem.

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, somi92 said:

Osim sto sam ga video par puta u prolazu i to je to... Izgleda auto bas lepo, ali nista detaljno ne znam

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, somi92 said:

Kakav je 2,5 benzin što je ušao u z4 druge generacije? Kakav je noviji 2,0 turbo benz sto je isao u restyle?

Ako misliš na E89, to bi bio onaj 2.5 sa 204 konja. Iskreno ne znam ali bih pre uzeo taj nego turbo benzin. Pretpostavljam da je 2.0 turbo išao i u trojke npr. a koliko znam imao je problem sa lancem. Možda i grešim. Najbolje za te informacije da vidiš z4 forum.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18026821/bmw-320-20-cabrio-m-oprema?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0
Jel gledao neko ovog? Dosta dugo stoji na oglasima. Kako vam deluje?
Meni jedino sto bas bode oci je kao prava km, servisna istorija, 120k km, auto 2010. proizveden je imao 2013te 50 i kusur hiljada, a onda za narednih evo 9 godina presao 70k km...ovim tempom je realno na 220-250k u najboljem slučaju...

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sale-Sombor said:

Cim ga nema na forumu i ne izbacuje oglase ovde, ja mislim da nece menjati audija

hahahaha, prodat je a5 nakon 2 godine voznje i predjenih 32000km, sto bi rekli ispunio sam kvotu. Drugar ga je uzeo tako da ce lepo da ga sluzi nadam se, ja sam sve zivo promenio i dosta od mene. Sada sam razmatrao neki 730d iz 2005 ristajl sa oglasa, pa cu videti ako je dobar da ga pazarim za svoj gust. Ako je lom necu ga uzeti, naravno bilo je tu jos nekih razmatranja, a6 dioda, civic type R, RCZ hdi, bmw 7.. to je to, videcemo sta ce biti. Koji se pokaze kao dobar i da mi lezi jer ne znam sta zelim zapravo.

Link to post
Share on other sites