Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 3/5/2022 at 12:50 AM, vilota032 said:

Kakav je BMW-ov motor 2.0 192 ks koji ide u Mini Cooper S-a? Ima li neko neka iskustva, da je cuo nesto itd... auto je 2016. godiste.

Odlican motor to je oznaka B58. Ima drug bas tog Minija, kupio ga zbog motora, prezadovoljan je.

Link to post
Share on other sites

Meni i dalje nije jasno zasto se hejtuje compakt druge generacije a e36 npr vole ljudi? Licno, jak motor i lagana zadnja strane moz bude samo zabavna igracka, a dizajn je vec stvar ukusa.

Link to post
Share on other sites
On 3/6/2022 at 6:35 PM, geralt said:

Hifly gume i male kocnice (verovatno fabricke), ne prate snagu auta, za 400ks mora to mnogo ozbiljnije.

Da se ulozi jos 5-6k da bude kompletan....

Ja postujem jako ova ulaganja ali recimo sve i da je M5 ne mogu da istolerisem ovakvo stanje sedista i ovu cenu. Ulozi 1000 eur u sedista pa trazi i 20k, to mi je prihvatljivije, stavi znak itd.

Link to post
Share on other sites

Nerado ga "kupusam" ali retko ko u Srbiji hoce da plati realnu cenu, a meni je lako da izvucem pare kroz tu opremu jer znam koliko sam je ja placao i koja je muka naci. Zato imaju opcije pa ko kako voli...ali naravno zovu me svaki dan i nude 5k tako kako jeste...

Link to post
Share on other sites

Nisu svesni ljudi da je dobrih e39 i e46 sve manje i manje, da će delova kroz par godina biti sve manje, i ne razmišlja šta dobija kupovinom ovako sredjenog auto, pogotovo tvog. Ne popuštaj, ko zna o čemu se radi, neće praviti problem oko cene. Srećna prodaja. [emoji123]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Lep je e39, ja takodje ne bi spustao cenu, vredi auto takav kakav je. Na zalost ja sam hteo e39 pre par godina da uzmem, ali nisam mogao da nadjem dobar i onda sam otisao na drugu stranu na novije. Ali i dalje zalim za e39kom

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
3 hours ago, somi92 said:

Gorivo nikad skuplje a ti se bahatis, 2,0 tfsi, sad type r... [emoji16] Ja sam se nerealno lozio na svemirca dok sam isao u srednju, znaci pre nekih 12-13 god..

tu im je negde potrosnja oko 10 11. vozi mi se nesto od cega ce mozda manje da boli glava. 

Link to post
Share on other sites