Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 hours ago, hermes said:

Uzmi neki bmw zapusten, tu ces tek da procvetas.

Половних делова колико хоћеш,не браним марку ни мало али грешиш 100%,то је главна разлика!

 

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

U Delti se kupuju delovi samo ako nema u kopiji , jer su cene nerealne sam imao 9 Hondi do sad i nisam nikad imao problem da nađem delove, verovatno je malo problem za R modele, ali i otpada, na Honda forumu su vrko aktivni i znaju sve setalje, pa potraži i tamo pomoć ako ti bude trebala

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, 600 said:

U Delti se kupuju delovi samo ako nema u kopiji , jer su cene nerealne sam imao 9 Hondi do sad i nisam nikad imao problem da nađem delove, verovatno je malo problem za R modele, ali i otpada, na Honda forumu su vrko aktivni i znaju sve setalje, pa potraži i tamo pomoć ako ti bude trebala

hvala za info

Link to post
Share on other sites

Kapiram za letnje gume, ali u čemu je problem u tim gumama za zimu? I ovako ih držiš 2-3 meseca i staviš u podrum, a nije da ćeš zimi ne znam kako voziti po krivinama pa da je toliko bitno. 

Link to post
Share on other sites

Pa zato sto je jos bitnije kakve su zimske. Zimi na kisi, poledici, snegu i na zadnjem pogonu taj tigar mi je katastrofa da vidim pogotovo na bmw za koji neko trazi skoro 10k. Pa majku mu razlika u celom setu u odnosu na nesto prihvatljivo je 100e i vozices ih 3 4 godine, znaci 25-30e godisnje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
19 hours ago, Indorile said:

Ima dokonih ljudi koji su test vozaci, slikaju se za instagram i slicno, al' u tom slucaju 50e proba, ako uzmes auto vrati ti pare i cao.

Jedan takav sa instagrama je probao moj e60 i u toku voznje snimao story, naravno da ga nije kupio 

Link to post
Share on other sites

Drugarov kolega je prodavao e92 335i, poceo je da naplacuje probe kada je skapirao da je sipao dva puna rezervoara a auto nije vozio osim na tim probama. Posle toga prvi covek koji je dosao i dao 50e za probu je kupio auto.

Link to post
Share on other sites