Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala za info, i Bengvejac mi je napisao da se više isplati novo. Cimnuću par brojeva za ponude i uporediću sa Deltom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa pazi, trebaju mi kvake, neki delovi enterijera i štopka, mehanički mu za sad ništa ne treba, mehanici ću se posvetiti kad ide na farbanje. Tako da bih to nešto uzeo polovno, a nešto i novo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 5/23/2022 at 2:14 PM, Djoksa530i said:

Kad smo vec kod guma, ako nekome trebaju 225/45 i 255/40/18 Michelin pilot super sport , presle svega nekoliko hiljada km, nek se javi u inbox 😃 Moze i posebno samo zadnje

vidis da je nezgodno kad se zaduzis pa sad moras da prodas nove gume sa CS-a lepo sam ti rekao ne uvaljuj se u g..

xD  

Link to post
Share on other sites
On 5/18/2022 at 12:26 PM, Djoksa530i said:

I ja sam sve vise poceo da razmisljam o navaku, jos kad bi @Stefan L. imao hrabrosti da krene sa hondom 😄

bolje se raspitaj dal taj M54B30 moze da podnese to maltretiranje ipak je tu sve aluminijum da ne krene glava i klipovi da se pretvore u topljeni sladoled xD 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Djoksa530i said:

Ja te jos cekam da te oderem sa topljenim rumenkom , al te honde nigde nema 😄

Montiram neke zajebane kocnice, trebace mi da ukocim ovaj brod :D

Link to post
Share on other sites

Stoji jer je precenjen kao i 90% kola na oglasima od kad je krenula korona, misle ljudi da je sad sve skuplje 30% i da ce se opariti, u realnosti samo top primerci su poskupeli i oni se stvarno brzo prodaju, ovo ostalo naduvane cene i bleji x ili xx meseci vec

Link to post
Share on other sites

Gledam F30 320d po oglasima pa sam nasao meni dva zanimljiva primerka. Oba su na oko 200k km, automatik, kozni enterijer i velika multimedia.

320d xDrive 2013

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20037606/bmw-320-320-xdrive?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

M Performance
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18151232/bmw-320-m-performance-fiksno?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Kako vam se cine ovako po slikama?

Ima jos jedan M Performance mada mi je on dosta skuplji pa ga ne razmatram. https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18900726/bmw-325-sport-m-performance?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0  Manja kilometraza pa i dosta veca cena, ali sa malom multimedijom i volan nije M sto mi je malo cudno. 

 

Link to post
Share on other sites

Ovaj sa PT tablicama stoji na oglasima sigurno godinu i više dana, pa bi po meni bilo obavezno ga dobro pregledati za početak. Ne mora da znači da nešto ne valja, samo da je od starta bila jaka cijena, ali za svaki slučaj.

Link to post
Share on other sites

Тај погон 4х4 је генерално за избегавање мада овај са кожним седиштима изгледа нјабоље,други ми делује "уморно" а трећи никада неће добити ове новце! Колико видим ни једном није урађен велики сервис и сервис мењача,на ту цену рачунај још 1000* евра...Гледао сам и ја неки Ф30 али после ових поскупљења сам одустао. 20.000 евра је нова Тојота а не изакан Баварац!

 

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, castor said:

Ovaj sa PT tablicama stoji na oglasima sigurno godinu i više dana, pa bi po meni bilo obavezno ga dobro pregledati za početak. Ne mora da znači da nešto ne valja, samo da je od starta bila jaka cijena, ali za svaki slučaj.

Plus sta mi je zapalo u oko, pise da ima adaptivni tempomat .. ali na volanu ne vidim dugmice za isti ... ili nesto ne vidim dobro ...

Link to post
Share on other sites

Ja sa ovim cenama ništa ne bih ni kupovao sada. Pre 2-3 godine u Delti prodata 435i kabrio sa dvocifrenom kilometražom za 23.500€. Onda juče gledam oglase, sada za 420d sa upitnom km i stanjem iz uvoza traže 20k lol

Link to post
Share on other sites

Nesto sumnjam da ce cene ici dole, inflacija je poskupela sve pa ni automobili nisu izuzetak. Ni polovnjacni ni novi. Drugar prosle godine kupio novu kiu za oko 17 hiljada, danas se ista takva prodaje ali za tu cenu samo kao korisceno test vozilo sa predjenih 8-9 hiljada km :(

Link to post
Share on other sites

Nova vozila se cekaju po godinu dana osim ako ne uzimas sa lagera (ako ima nesto) a i tu su cene opasno gore otisle, polovnjaci se vrte isti na oglasima po naduvanim cenama, da odes sa kesom da vidis kako moze cena pre krize... Nema vise ni popusta na nova vozila jer je sve unapred rasprodato. Nikad gori momenat za kupovinu kola, bilo nov ili polovan.

Link to post
Share on other sites