Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 8/2/2022 at 1:27 AM, somi92 said:

Ijeee bas deluje top, nego kako m vesanje samo? Jel to uopšte moglo odvojeno od m spoljasnosti i unutrasnjosti?
Ovaj auto na ovu krizu samo seik neki moze da vozi [emoji23]

otprilike

Link to post
Share on other sites

Ljudi pisite malo, prodao sam mog keca, srce hoce f10 pa malo moram matematiku na papir.
Sta su sve problemi, gledam maltene isključivo 520d. Znam za lanac, cifre za mali, veliki servis itd, zanima me ono o čemu se ne pise puno tipa ima li problema oko pogona, elektronike itd

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, somi92 said:

Ljudi pisite malo, prodao sam mog keca, srce hoce f10 pa malo moram matematiku na papir.
Sta su sve problemi, gledam maltene isključivo 520d. Znam za lanac, cifre za mali, veliki servis itd, zanima me ono o čemu se ne pise puno tipa ima li problema oko pogona, elektronike itd

Ако ти није потребан мало већи ауто гледај Ф31/30 и то ЛЦИ! мало је бољи мотор а реално млађи ауто који можеш наћи са доста мањом километражом! Овим петицама је у већини случајева стигло све,ланац је најмањи проблем! Све је то прешло 400.000,ту од дизни,пумпе аморта ко зна шта те још може снаћи,дизел некако до 200к је ок да нађеш нешто све преко тога је по мени много а ове Ф10 отишле у небеса,зато се реко која и продаје за ове паре! Ставе ауто од десет годима 15.000е и неком смешном километражом а уђеш на мобил,де све пресшле 400-500!

Link to post
Share on other sites

Ne bezim od trojke ali srce hoce f10, minus kod trojke mi je i sto je "ista" kao kec unutra. Plus sto su trojke uglavnom dosta lošije opremljene od petice. Meni su ona comfort sedista u f10 fantazija. Bas moram da ih probam negde. Obična m alcantara sedista u f10 mi nisu nesto, a na comfort bas odlepim...

Link to post
Share on other sites

Imam oba auta i mogu ti reci samo da probas oba auta pre nego sto se odlucis za jedan, jer su odlicni, a dovoljno razliciti.

On 8/10/2022 at 12:53 AM, somi92 said:

 Plus sto su trojke uglavnom dosta lošije opremljene od petice. 

Ovo ti ne znaci da ces sa peticom dobiti super opremljen auto, a sa trojkom ne, jeste petica u najjadnijoj opremi manje jadna nego trojka, ali je sve to daleko od opremljene trojke ili petice.

Glavna razlika je sto u najjadnijoj opremi trojka dolazi sa sporet klimom i nema izduve za ventilaciju nazad, nema navigaciju i nema angel eyes sa halogenim farovima, a petica sve to ima.

Comfort sedista su vrhunska i neuporedivo bolja od svih ostalih sedista u petici, pritom koza je drugacija, znatno drugacija, toliko da mislim da su ona obicna kozna sedista zapravo skaj.

Takodje gledaj automatik obavezno, druga dimenzija auta pogotovo u 520d jer sa 8 brzina ima kratku prvu brzinu i ne oseca se tezina toliko pogotovo prilikom kretanja iz mesta, nebitno jel kreces lagano ili brzo, dok se na saltungu bas oseca tromo 520d.

Eh da posto imam comfort sedista jedna od mana jeste sto su glomazna i pojedu malo prostor na zadnjoj klupi i prostor za noge jer zbog dodatnih elektromotora i svega ne mogu noge da se pruze ispod prednjih sedista.

Na zadnjoj klupi sa comfort sedistima ima isto ili slicno mesta kao u f30. U f30 su obicna kozna sedista od skaja kao u f10 a ona bolja profilisana sedista sa ekstenzijama za butine nisu skaj.

Na autoputu je f10 car, a po magistrali, krivinama i gradsko-prigradskoj voznji mi je f30 drazi.

p.s. jos jedna stvar gledaj modele od 2014 godine sa NBT navigacijom, mnogo je brza i bolja od prethodne verzije

Link to post
Share on other sites

Oprema koja mi je must za peticu su comfort sedista, automatik i profi nav. Pozeljno bolje od baznog ozvucenja jer se svi zale na to. Ja ipak dolazim sa klot f20 tako da sve ce mi biti avion.
Prostor na zadnjoj klupi je nebitan iako znam da ga jedu comfort sedista, uglavnom vozim sam ili sa 1 osobom.
Za f30 opet led svetla, automatik, profi nav i bar kozna sedista, al da ne budu skaj nego prava koza. Nisam prezahtevan sa opremom ali to mi je neki minimum...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da se ogradim odmah, ne pričam za ovaj auto konkretno nego generalno.

Pošto vidim da ljudi traže i 25k za kola sa 250.000km+, koliko će ta kola vredeti kad dođu na 350k za recimo 3-4 godine? 

Link to post
Share on other sites

Isto, samo vratis km [emoji23][emoji23]

Na temu oglasa, iskreno katastrofa slike, sto kaze neko iznad preskočio bih oglas...
Jesi ti bese imao belu trojku oko koje se vodila danima diskusija oko cene?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Crne felne - ne

Bež enterijer na tuning styling slabije ide na ovim kolima.

4 auspuha kad staviš i sve one spojlere, onda moraš i wide body da uradiš jbg. Na sve to felne 16" i auto na stock oprugama. 
Ne ide, mada nekome je bilo lepo dok se igrao i to poštujem :)

Link to post
Share on other sites