Recommended Posts

Koje gume koriste ove barabe sto voze E46-ice sa po 3000 kubika i nose omega sat od 7888e na snizenju [emoji23] 
Ziv sam Gliso, nego je forum bio umro nesto pa me  mrzelo da ulazim. Sada sam u potrazi za nekim novim meni zanimljivim autom. BMW, i AUDI su u igri. 
Dugo sam se razmisljao da uzmem komsijin E90 320 SI M pack, od repera iLe, ali me strah za motor, delovi itd
a sa druge strane voleo bih ponovo neki A5 kupe, samo dizel ovaj put i da je kvatrostadjone da useravam ove bembarose na semaforima kad krenu da se dzekiraju [emoji23] 

Bolje ni ne pomišljaj na SI [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Sasa0906 said:

Lanac, standardna bmw boljka. Spaneri se lome i hoce da zapuse uljnu pumpu. Trose ulje, moj savet izbegavaj


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Hvala na odgovoru. Moze li se to preventivno uraditi prilikom kupovine, koliko kosta?

Link to post
Share on other sites

Drugari, zna li neko gde je topic za izradu 3d stikera?

I da li neko ima nekoga ko bi radio manju kolicinu 3d stikera (treba mi za nalepnice sa siroke lajsne). Nekome se svidele, pa mi zvrlji prazno :). A i otpala mi sa matorijanera mala ///M znackica sa volana ....

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, smg said:

Drugari, zna li neko gde je topic za izradu 3d stikera?

I da li neko ima nekoga ko bi radio manju kolicinu 3d stikera (treba mi za nalepnice sa siroke lajsne). Nekome se svidele, pa mi zvrlji prazno :). A i otpala mi sa matorijanera mala ///M znackica sa volana ....

Nasao topik, da vidim samo da li radi decko jos. Ako znate nekoga ko radi, svaki savet i preporuka su dobro dosli :)

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, smg said:

Drugari, zna li neko gde je topic za izradu 3d stikera?

I da li neko ima nekoga ko bi radio manju kolicinu 3d stikera (treba mi za nalepnice sa siroke lajsne). Nekome se svidele, pa mi zvrlji prazno :). A i otpala mi sa matorijanera mala ///M znackica sa volana ....

Provericu kuci, mislim da imam M stiker mali za volan, ako imam saljem ti. Veceras kad dodjem kuci pogledacu, trebalo bi da imam

Link to post
Share on other sites

 

On 10/31/2022 at 12:28 AM, somi92 said:

Idealno do e39/46...eeeeventualno e90 sa m47 [emoji23] ma realno danas svaki auto ima probleme pogotovo kad udje u godine i km, moze biti samo manje zlo...

Bas tako, mene je sahranio jedan m57 pre 7-8 god, a znamo da su ti motori najbolji....jednostavno auto malo zapusten i doslo sve zivo na naplatu. M54 ista prica ako se zapusti lepa je cifra da se vrati u formu. Za ove novije osetljivije ne smem ni da zamislim.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20537067/bmw-320-ch-lifestyle?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Voleo  bih se sa ovim autom, ista auto kuća kao sa prethodnog linka koji sam dao kad ste me zezali. 

Išao sam da gledam jednog Golfa 5 GTi, na slikama top, uživo isteran i zreo za servis, volan poderan sedišta takođe, branik ne stoji na mestu, užas.

Link to post
Share on other sites

Kasnije sam gledao na yt kanalu kod Mirka Rašića servis motora iz GTi-ja, šta je sve natrpano ispod haube, pa zupčasti da se zameni, izgleda da motor mora napolje jbt, nemam ja tih para.. 

Za ovog 320i bih mogao da se otvorim. 

Link to post
Share on other sites
On 11/5/2022 at 4:05 PM, La Haine said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20537067/bmw-320-ch-lifestyle?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Voleo  bih se sa ovim autom, ista auto kuća kao sa prethodnog linka koji sam dao kad ste me zezali. 

Išao sam da gledam jednog Golfa 5 GTi, na slikama top, uživo isteran i zreo za servis, volan poderan sedišta takođe, branik ne stoji na mestu, užas.

овај делује истрошено јако

Link to post
Share on other sites