Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi precenjeni oglasi I stoje vec xx meseci i stajaće, pogotovo sad sa ovom krizom. Bio pre par dana članak da se u nemačkoj opet nude popusti, ima čipova sada, ali nema kupaca.. Vrlo brzo ce se vratiti sve u normalu.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, hermes said:

Top model sa punom opremom mora da kosta, makar bio i kec.

Ja bi za dobar 130i dao i deset.

После свега главна ствар ми је што мања километража а могу и обична седишта алиу километража мора бити што мања :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20819572/bmw-328-m-sport-xdrive?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Ako ne gresim, ovo je auto od Delije

Malo mu je skocila cena...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ajd da probam i ovde, ocajan postajem :)

Da li neko zna negde gde mogu da se pazare kadice za e36 kupe/kabrio/kratez ... ne pitam u kakvom su stanju, samo da mehanicki rade (da mogu da se preklope) i da su kadice.

Ostalo bi jurio dalje da mi neko presvuce.

Pazario sam kabrio za svoju dusu ... ali dupe nikako da se odvikne od kadica. Plus su mi estetski mnogo bolje :) 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, smg said:

Ajd da probam i ovde, ocajan postajem :)

Da li neko zna negde gde mogu da se pazare kadice za e36 kupe/kabrio/kratez ... ne pitam u kakvom su stanju, samo da mehanicki rade (da mogu da se preklope) i da su kadice.

Ostalo bi jurio dalje da mi neko presvuce.

Pazario sam kabrio za svoju dusu ... ali dupe nikako da se odvikne od kadica. Plus su mi estetski mnogo bolje :) 

Jel si razmišljao možda (ako ne nađeš) o aftermarket kadicama? Kapiram da bi hteo originalne, bolje je ali šta da se radi. Imaš onaj crni Z4 sa Recaro sedištima iz Korse opc na forumu pa vidi da li ti se sviđa tako nešto.

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, miloss said:

Jel si razmišljao možda (ako ne nađeš) o aftermarket kadicama? Kapiram da bi hteo originalne, bolje je ali šta da se radi. Imaš onaj crni Z4 sa Recaro sedištima iz Korse opc na forumu pa vidi da li ti se sviđa tako nešto.

Pregovaram za kadice sa e46ice od krateza. Valjda pasuju sraf na sraf pa da ih presvucem ... na to sam spao .. da budzim :D

Ako se dogovorim, problem da ih transportujem, pa problem da ulovim storelija ... i tako ... postalo ovo opasno cimanje :D 

Link to post
Share on other sites