Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sale-Sombor mozes li da podelis tvoje iskustvo oko uvoza vozila? Kako si nasao vozilo, preko nekog sajta ili ti je upala kombinacija neka?
Isplati li se raditi to u odnosu na kupovinu na domacem trzistu? Koliki su su ukupni troskovi (sleper + troskovi drzave + ostalo)?

Konkretno me interesuje isti model kao ti sto si nabavio f10 520d LCI B57.

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, milos4bg said:

Sale-Sombor mozes li da podelis tvoje iskustvo oko uvoza vozila? Kako si nasao vozilo, preko nekog sajta ili ti je upala kombinacija neka?
Isplati li se raditi to u odnosu na kupovinu na domacem trzistu? Koliki su su ukupni troskovi (sleper + troskovi drzave + ostalo)?

Konkretno me interesuje isti model kao ti sto si nabavio f10 520d LCI 

Jako dobro poznajem jednog coveka iz Prigrevice, pa mi je on sve zavrsio

Link to post
Share on other sites

Тако је и најбоље...нешто сам тражио да увезем преко некога,није баш мало новца 😁

 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Glisa said:

Тако је и најбоље...нешто сам тражио да увезем преко некога,није баш мало новца 😁

 

Dosta je skuplje, ali je lakse naci dobar, ocuvan i odrzavan auto

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Sale-Sombor said:

Dosta je skuplje, ali je lakse naci dobar, ocuvan i odrzavan auto

До је тачно 100%,мада и овде има пар ауто кућа(плацева) који догоне доста добре ауте!

 

Link to post
Share on other sites

Kako ja vidim, cene na mobile de su uglavnom jace nego cene kod nas za f10, a nasi su platili prevoz, troskove, i zaradu imaju 10-20% minimum jer niko ne kupuje auto od 15k da zaradi 300e na njemu. Tako da koliko zapravo kosta taj f10 koji se uveze u srbiju i prodaje za 16k, pritom je oglašen na 16k i racuna da ti spusti za cash i opet zaradi svoju cifru. Rekao bih ne vise od 10-11-12k. Pa onda udjite na mobile de i vidite sta ima za 10-12k.

Link to post
Share on other sites
До је тачно 100%,мада и овде има пар ауто кућа(плацева) који догоне доста добре ауте!
 

Na primer…?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Miki_BMW said:


Na primer…?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Еверест(кажу да је дечко 1/1,разговаро са са њим,културица и има добре аутомобиле: Број шасије комплетна историја),онда ауто кућа у Шапцу Холидеј,увозе по наруџбини скидани аутомобили са лизинга,дају гаранцију на аутомобиле 10.000.20.000 км,могу и да лицитираји и увоз по наруџбини! Алди,Балкан....има и неки лик у Калуђерици увек иам добре аутомобиле стижу из Немачке са фул историјом! То је он што пратим задње време :)

Link to post
Share on other sites