Recommended Posts

Ma da verujem :D jedino ako ti je drugar :P

Necu da ulazim u to kako se vozi i da li je tako vozio samo jer se primio zbog nas nemam pojma...

Neko je vec rekao 90% kockica je tako vozeno :) ja npr za moj auto mogu da garantujem da nije prelazio 6000 obrtaja hahaha salim se

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas3839328/bmw_325_e30_cabrio/

Vidi ovaj auto, da se opere, namazu gume lajsne unutra da se uradi hemijsko ciscenje i namazu sedista koja su stvarno bez jedne tackice ostecenja, gepek malo da se sredi ocisti izvadi smrdljivi plin, motorni prostor da se opere i da ga slikaju Bud3 net glavu dajem ako ne bi izgledao bolje od ovog crvenog... A to je samo 1 dan posla.. Kad sam ga ja video bio je opran i unutrasnjost je bila cista i sijala se, auto na sebi nije imao ni jednu jedinu tackicu zagrebanu niti na haubi od kamencica ama bas nista, kao da je dosao sa farbanja a unutra kao da je iz fabrike, svaki luft na svom mestu sve sve kao da ga je neko sa neba spustio u to selo, bas sam mu trazio manu jer nisam verovao da takva kocka postoji kod nas pogotovu ne u tom mestu, felne su isto kao nove bile, ma sve sem vlasnika mi se dopalo na tom autu i bio sam par dana pod utiskom... Sto ne znaci da on nije malo propao od tad ali opet, da ga vidis uzivo ne verujem da bi ostao ravnodusan...

Link to post
Share on other sites

Hteo sam NS-u da kazem da je auto stvarno utegnut i u extra stanju, ne muzejskom ali vrhunskom i ako ima 270 000km na satu, a sve to mu je dzabe ovde u srbiji... Pa mi je zazvonio tel. razgovor mi skrenuo misli pa posle nisam ni znao zasto sam sve ovo poceo da pisem i ostao sam nedorecen :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Da,dobro izgleda,vuce na German style pomalo... :) Ali ne vredi sigurno 5.500 jevreja. Izgleda da kod nas vlasnici praktikuju da sto ti je blizi auto srcu,veca cena kad ga prodajes... :D

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas3839328/bmw_325_e30_cabrio/

Vidi ovaj auto, da se opere, namazu gume lajsne unutra da se uradi hemijsko ciscenje i namazu sedista koja su stvarno bez jedne tackice ostecenja, gepek malo da se sredi ocisti izvadi smrdljivi plin, motorni prostor da se opere i da ga slikaju Bud3 net glavu dajem ako ne bi izgledao bolje od ovog crvenog... A to je samo 1 dan posla.. Kad sam ga ja video bio je opran i unutrasnjost je bila cista i sijala se, auto na sebi nije imao ni jednu jedinu tackicu zagrebanu niti na haubi od kamencica ama bas nista, kao da je dosao sa farbanja a unutra kao da je iz fabrike, svaki luft na svom mestu sve sve kao da ga je neko sa neba spustio u to selo, bas sam mu trazio manu jer nisam verovao da takva kocka postoji kod nas pogotovu ne u tom mestu, felne su isto kao nove bile, ma sve sem vlasnika mi se dopalo na tom autu i bio sam par dana pod utiskom... Sto ne znaci da on nije malo propao od tad ali opet, da ga vidis uzivo ne verujem da bi ostao ravnodusan...

Palanka nije selo!Zar dobri automobili postoje samo u beogradu?

Link to post
Share on other sites

Tu gde sam je ja video je okolina palanke i selo je bilo u pitanju, ne znam zasto odmah ima uvredjenih, a Beograd sam pomenuo kao grad jer su po selima od nasih puteva i mentaliteta 99% automobila rastresene lomine... Kao sto sam ja u selu pazario lominu...

Ja zivim u mirnom naselju koje je 8km od centra Beograda :P

Savladao sam i kupovinu a i procenu ljudi o istom trosku... :P

Link to post
Share on other sites