Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od koga god da uzmes pare, nes umret jer nisi vratio - vec zato sto si kupio sebi uz auto lepu parcelu na lokalnom gradskom groblju!

Kad je vec tako, ko ce da mi uzajmi 100 soma, vracam cim vaskrsnem :)

Link to post
Share on other sites

pa da druze ali on takav i treba da bude,to se ocekuje i podrazumeva,ali ne moze onda cena da bude ovako neocekivana,mislim moze ali samo u srbiji.znaci svi sa realnim cenama su krsevi,a onim pravim primercima cena nerealna.srpska logika....ok podjes od drugih pa kazes,kad moze on svog krsa da ceni 3000 moj vredi bar 4000 i sta si onda uradio,poredis se sa budalama pa nisi mnogo daleko od njih...znaci svi su prevaranti ovi ili oni.bez ulaganja i ti fazoni,pa ulaganje dolazi sa kilometrima,ne moze to da pravi cenu toliko bas,ne kupujes auto da bi ga cuvao vec da bi ga ekspoatisao,trosio,pa naravno da mora nekad i da se ulozi...ili ne,do tad cu ga prodati vec!?

Link to post
Share on other sites

gresis !!! ja imam auto koji cuvam , ne eksploatisem i ne vozim , uvek registrovan a troskovi odrzavanja se podrazumevaju ... a sto se tice prodaje ne pada mi na pamet .

Link to post
Share on other sites

ne pise nikad, vec "nije havarisan"

To sam i mislio,nego pogresio... :D

pa gde si bre u fiate otisao da gledas? hahah

Ma naleteo sam na neki sajt i izbacili post sa nekim smesnim oglasima,medju kojima se i ovaj nalazi... :D

Link to post
Share on other sites