Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zna neko nesto o ovom ? Vredi li ga gledati ?

http://www.polovniautomobili.com/oglas4718269/bmw_323_i/

Samo na slikama izgleda lepo. Korozija ga pojela verovatno celog odozdo,nacet na rubovima i vratima,izgleda da je pukao po sredini jer je ispod vrata neka sina zasrafljena, u gepeku sa strane voda barica nakon toga tepih nisam ni dizao, siber se ne otvara i stoji krivo,sedista ko zna od cega,zadnja pocepana,jos me ubedjuje da bmw motor treba da radi nemirno na leru da je to znak da je dobar motor :blink: E da,nema obrtomer na instument tabli vec sat. Nisam znao da ima i takvih

Link to post
Share on other sites

vidi gledaj .... prvom isti , drugom mala razlika a trecom ...

amerikanac bolje povlaci u nizim obrtajima ali do trece .... kada na euro trecom prebaci 4200 obrtaja stvar je vec resena !

Link to post
Share on other sites

Kako moze 240 i 290-320 konja da bude isto?

Obicna m50 glava,usis,izduv... na s50b30us i s50b30euro koji je valjda(ne znam nisam vozio) malo 'bolji' motor...nego malo nabrijani m50stroker

E sad,ko je kakav vozio,i kako je ciji ocuvan,ne znam...samo mi je nejasno kako vam 50 konja i sve ostalo nema razike,a svi bi pravili m50stroker za 20

konja?

Pontdom,prvo kazes drasticna razlika,pa onda prvom i drugom isto? ;-)

Opet,da ponovim,nisam vozio ni jedno ni drugo,ali sam video razliku od 50 konja

Link to post
Share on other sites

Da ponovim nisi vozio ni jedan ni drugi, baratas tu nekim konjicima bzvz.. Lepo kazem zeljkov je dignut na tu neku snagu kao i evropski. Nije mereno ali neke stvari su radjene. Ja garantujem da ispod 260ks nema stim da ima obrtnog momenta zlo! Plus je auto fabrika, mislim oko 140.000km da ima, ne secam se. Radi kao sat

Link to post
Share on other sites

@ vlada t ... druze , nemoj da mislis da bi ti M pobegao 1 i 2 gom , bez obzira sto je kod tebe 2.5

M ne ide dok se ne zavrti , a da bi se zavrteo treba mu odredjena postignuta brzina ... e do te brzine svi su oni manje vise na istom , odlucuje onaj trenutak kada dva razlicita vozaca trebaju da potope gas u istom trenutku .

Link to post
Share on other sites

smejurija...... samo vas posmatram :) M ovo m ono a vecina (da ne kazem skoro svi) umorni od noci slomljeni od zivota....

Vozio sam se u zeljkovom ide kao neman ...nevreme kako god....i radi perfektno...a za ostale ne mogu da tvrdim...

Sta ti kazes Miki? :)

Link to post
Share on other sites

samo sam hteo da kazem da je euro jedno a us drugo...modifikovan ili ne... kada bih JA kupovao ///M-a, trazio bih euro spec, sto ne govori da je ovaj ZELJKOV los auto... ;)

a ti Ameri kad su sve toliko uradili sto nisu stavili i usis od s50us/m50?

druga brzina...samo ne znam odakle info da euro ima 270 na tocku, i us 240 isto na tocku...al' ajde neka bude,da ne baratam oper sa konjicima bzvz ;)

Link to post
Share on other sites

a ja kazem ovako...

zelko , boki i ja .... na crtu , cip stotka , pobednik nosi sve !

ah da .... ja bih sa dizel 1.9 tdi ako moze , manje boli :D

Link to post
Share on other sites

stunteru....boki je trebao da se primi :P

Hahahahah.... da vozimo od Begane do Bubanj potoka? Sto se mene tice moze.... samo da uradim servis na e39ci.... :)kako treba.... ja cu na plin ionako na plin ide 270 laganice..

ko ne veruje nek pita mikija on je vozio...

peca prati temu ... :)

Link to post
Share on other sites