Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prelep je..ali uvoz i kad vidim 180k malo se i nasmejem :D

Znam coveka koji ga je uvezao i trenutnog vlasnika, sve je kako pise. Ali slazem se da su vecina kod nas sa nekom falinkom..

Link to post
Share on other sites

Pozdrav momcima

Od pre neki dan sam clan ovog foruma ,mada sam iscitao sve sto sam mogao da otvorim na temu e 46 318,320 benzinci.Bas sam se zesce upalio za 318 n 42 i uzeo bih u karavan verziji.Nadjoh na oglasima ovaj http://www.polovniautomobili.com/oglas4542494/bmw_318_citaj_opis/ .Meni deluje dobro jos ako je istina da ima 110000 km onda.... E sad ja se pitam da nije neko mozda slucajno gledao ovaj auto ili da zna nesto o njemu .

Ja bih mozda otisao za vikend da ga vidim ,neda mi ziva mira ,ajd pa nek javi neko nesto ako zna.

Link to post
Share on other sites

Zaobidji taj n42, ugasi se :)

Interesuje me zašto ljudi ne vole n42 ? Moj drugar ga voza u e46ici zadnjih 4 god, prešao je oko 90ak k km sa njim. Baš ni jedan peh nije imao. Ja sam ga lično vozao par puta i šta znam, lepo ide ...

Imam još jednog drugara koji ima baš u karavan verziji, ne znam da li ga prodaje :) Ne viđam se često sa njim. Ni on nešto nije kukao, on nije ni plin ugradio u njega :)

Link to post
Share on other sites

Koliko sam citao na ovom forumu,misljenja i ovakvih i onakvih.Ali ako se obrati paznja na par stvari koje su rovite kod ovih modela, a svaki auto ima slabe tacke, ne bi trebalo da bude problematican.To preskakanje lanca je vezano za spaner istog i kad se odma zameni miran si.Sad ja tu nesto pametujem a nikad Bmw nisam imao,ali citajuci komentare momaka sa ovog foruma koji ga poseduju rekao bih da je to dobar izbor.

Neko je rekao,mislim Zeljkamp da sve sto moze predstavljati problem zamenis, kosta oko 600e + ruke naravno ,dok kod dizela za te pare nemozes puno toga.Pre nekih sat vremena bio sam kod druga koji ima 320 d u fabrickoj M opremi, crn isto karavan jesenas ga kupio i pricamo na ovu temu.Uzmi dizela, benzinci su dobri,ali nemoj plin i tako te price bez konkretnog razloga zasto ne plin sta mu to konkretno smeta kod plina.Ja ne bih uzimao bmw da se trkam po ulicama nit bi sa njim nesto i mogao, nego za neku normalnu voznju i koriscenje.

Nema nikog iz Ns a da je gledao ovaj auto?

Sumnjivo mi je to da ako ima stvarnih 110000km kako do sad nije prodat,nema narod para i to razumem ali ako je bas to sto pise i za te pare pa valjda bi ga neko kupio ,a opet ko ce ga znati.Audi a4 benzinac u tom godistu i sa tom kilometrazom ne moze da se uzme ni za soma skuplje ,tako da sva prica mi malo zvuci sumnjivo

Link to post
Share on other sites

Interesuje me zašto ljudi ne vole n42 ? Moj drugar ga voza u e46ici zadnjih 4 god, prešao je oko 90ak k km sa njim. Baš ni jedan peh nije imao. Ja sam ga lično vozao par puta i šta znam, lepo ide ...

Imam još jednog drugara koji ima baš u karavan verziji, ne znam da li ga prodaje :) Ne viđam se često sa njim. Ni on nešto nije kukao, on nije ni plin ugradio u njega :)

Nisam ga vozio, pa ne mogu da tvrdim, ali sam cuo o tom motoru samo losa iskustva, sto od onih koji ga voze, sto od majstora.Znam da jednom decku trosi litar ulja na 20 litara benzina.Obicno ljudi koji traze savete na kraju opet urade po svome, tako da srecno svakom :)

Link to post
Share on other sites

Sta ovom autu fali sem prednjeg zadnjeg branika i spojlera da bi izgledao kao original?

Unutrasnjost se za 1 dan dovede do fabrike, zadnji branik i onaj sank se isto za 1 dan skinu, ceo auto moze da se prefarba u jednu boju i da bude bombona :) Zvao sam ja juce coveka i kaze da je original M i da je kod njega 17 godina da ima papire kad je kupljen na aukciji nekoj, ne znam ni ja sta je sve napricao, ali ako je sve tako onda ovakav kakav je u nemackoj vredi preko 10 soma :D

Link to post
Share on other sites