Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crvena je nesto jace od 12l plina, sto da ne predje 100km. Pa nije v8. Nama je e23 728i trosio oko 12-13 na otvorenom, jos je bio automatik i stariji koncept motora. A potrosnja zavisi i od vozaca, narocito pri vecim brzinama.

kod mene za 1000 dobijem 11,5l i ne predjem ni 70,govorim za grad! da ponovim opet

Link to post
Share on other sites

ja kad sipam u bosni za 1000 din predjem u gradu

90km,otvoren put 130.

ps:litra 60din

to je plin iz Bosne.

Dva puta sam sipao u Bosni (isto kao i u Makedoniji)

taj plin se ne moze porediti sa nasim, mnooogo je bolji..

Link to post
Share on other sites

to je plin iz Bosne.

Dva puta sam sipao u Bosni (isto kao i u Makedoniji)

taj plin se ne moze porediti sa nasim, mnooogo je bolji..

em bolji em vise predjem sa njim em jeftini!!!

a jos od kuce do mosta imam 4km i do pumpe jos 1,5km..

al opet ludak ne idem svaki put jer kad vidim guzvu na mostu a ono sunce upeklo...

Link to post
Share on other sites

Jel moguce da smo najgori sa plinom u regionu? :-D

Neee, ma kakvi, zli jezici ... ;)

:lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

ZNa li neko sta je sa crnom 750kom e38 sa oglasa? BG 334 ŠĆ

Link to post
Share on other sites

Znam ja, gledao sam

Auto je na slici dobar

a uzivo je totalni raspad

7godina su vozili neki iz Libije, i to po gradu kod nas,

auto je ishavarisan sa svake strane

unutra je sve sjebano...

Link to post
Share on other sites

Neki e36 2.5 ili 2.8 na prodaju ?

Caskanje,zanimljivi oglasi,ne moras ovde to pitanje.Nego nadji nesto na polovnim,mojauto, pa ovde postavis oglas da li neko nesto zna itd...

:e30: :e30: :e30:

Link to post
Share on other sites

Pozdrav momcima

Od pre neki dan sam clan ovog foruma ,mada sam iscitao sve sto sam mogao da otvorim na temu e 46 318,320 benzinci.Bas sam se zesce upalio za 318 n 42 i uzeo bih u karavan verziji.Nadjoh na oglasima ovaj http://www.polovniautomobili.com/oglas4542494/bmw_318_citaj_opis/ .Meni deluje dobro jos ako je istina da ima 110000 km onda.... E sad ja se pitam da nije neko mozda slucajno gledao ovaj auto ili da zna nesto o njemu .

Ja bih mozda otisao za vikend da ga vidim ,neda mi ziva mira ,ajd pa nek javi neko nesto ako zna.

Bio sam danas da vidim bembaru u Ns .Nisam nesto iskusan sa ovom firmom pa nisam nesto adekvatan ali ajde da kazem sta sam video mozda nekom i pomogne.

Auto stoji ispod nekog drveta pa je na njega napadalo svasta ,pa prvi utisak i nije idealan ali posle jednog dobrog pranja progledace.Hauba kao da je farbana koliko se moglo videti ,izgleda da je udaren u prednju levu stranu,vozaceva vrata povrsinski su upala u odnosu na prednje levo krilo jedno par mm .Desni prednji zmigavac razbijen. Prednji branik je sa desne strane ispao napolje nije dobro vracen ,e sad da li moze da se upasuje ili ne to ne znam .Plastike bocne na pragovima nekako mi stoje kilavo kao i plastike izmedju prednjih farova i branika .

Gume su stare koliko i auto znaci 12g tako da su za bacanje ,u pitanju su 205 55 16 .Amortizeri koliko smo mogli proceniti napred i nazad i nisu losi ali....

Enterijer je odlican ,sedista,nebo, tapacirunzi,ima tragova koristenja ali to je min. ipak je to auto 12 g star.Gepek je kao nov tepisi ,tapaciri ima i onu gumenu patosnicu pozadi.

Motor lepo radi kad se malo ugrejao nema podrhtavanja lepo prima gas ,jedino se cuje na zadnjem loncu kao da je busan.Klima radi ,muzika takodje dugmici od komandi kao novi .Uglavnom u mnogo boljem stanju je iznutra nego spolja.Koliko smo uspeli videti zavlaceci se ispod umazan je od ulja u zadnjem delu motora ,predpostavljam neki semering ,dok je gore na dekli suv potpuno.Vidi se da ima trag udarca u predje levo trougaono rame ,videlo bi se kad bi se podigao na dizalicu,sad sta je tu prava istina djavo bi ga znao.

Generalno nije dresh a nije ni top stanje ,ali za pare koje se traze za njega mozda par stotina nize je cena ok ,po nekom mom laickom misljenju.Neku foru ima ,jer da je nema otisao bi vec mada ko ga zna.....

Link to post
Share on other sites

Auto izgleda pristojno,otvori se za jednu dobru diagnostiku u nekom ozbiljnom bmw servisu,neka provere kilometrazu,samo 118000 to mi je malo cudno,ipak ima on 12 godina,pre ce biti da je na 218000,ali ko ce ga znati sem diagnostike.

Nemora da znaci da mu nesto fali ako se nije prodao,ima dobru cenu a narod nema para,vise se traze dizeli u varijanti touringa,taj motor je slabasan ako planiras neko tegljenje s njim,i isto tako ima par problemcica koji su posledica loseg odrzavanja.

Link to post
Share on other sites

Bio sam danas da vidim bembaru u Ns .Nisam nesto iskusan sa ovom firmom pa nisam nesto adekvatan ali ajde da kazem sta sam video mozda nekom i pomogne.

Auto stoji ispod nekog drveta pa je na njega napadalo svasta ,pa prvi utisak i nije idealan ali posle jednog dobrog pranja progledace.Hauba kao da je farbana koliko se moglo videti ,izgleda da je udaren u prednju levu stranu,vozaceva vrata povrsinski su upala u odnosu na prednje levo krilo jedno par mm .Desni prednji zmigavac razbijen. Prednji branik je sa desne strane ispao napolje nije dobro vracen ,e sad da li moze da se upasuje ili ne to ne znam .Plastike bocne na pragovima nekako mi stoje kilavo kao i plastike izmedju prednjih farova i branika .

Gume su stare koliko i auto znaci 12g tako da su za bacanje ,u pitanju su 205 55 16 .Amortizeri koliko smo mogli proceniti napred i nazad i nisu losi ali....

Enterijer je odlican ,sedista,nebo, tapacirunzi,ima tragova koristenja ali to je min. ipak je to auto 12 g star.Gepek je kao nov tepisi ,tapaciri ima i onu gumenu patosnicu pozadi.

Motor lepo radi kad se malo ugrejao nema podrhtavanja lepo prima gas ,jedino se cuje na zadnjem loncu kao da je busan.Klima radi ,muzika takodje dugmici od komandi kao novi .Uglavnom u mnogo boljem stanju je iznutra nego spolja.Koliko smo uspeli videti zavlaceci se ispod umazan je od ulja u zadnjem delu motora ,predpostavljam neki semering ,dok je gore na dekli suv potpuno.Vidi se da ima trag udarca u predje levo trougaono rame ,videlo bi se kad bi se podigao na dizalicu,sad sta je tu prava istina djavo bi ga znao.

Generalno nije dresh a nije ni top stanje ,ali za pare koje se traze za njega mozda par stotina nize je cena ok ,po nekom mom laickom misljenju.Neku foru ima ,jer da je nema otisao bi vec mada ko ga zna.....

Evo ja prodajem moj pa ako te interesuje...

http://www.polovniautomobili.com/oglas4058712/bmw_318/

Link to post
Share on other sites