Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvo auto uopste nije is a nije bas ni dobro ofarban ja sam ga polirao bio je auto od mog drugara pukao git na zadnjem desnom stubu leva vrata po sredini imaju suzu i na delu krila do vrata poceo git da izbija kao da je ostalo masno pre farbanja pa sve tackice gita se vide popucala koza na prednjim sedistima motor troskari ulje ne radi servo od kocnica auspuh se dere jer mu fali neki dihtung na duploj cevi desni prozor ne radi bar je do pre dva dana bilo tako ! Sve u svemu za te pare nije los ali nije ni da si super posao napravio vredi 1000 eura sigurno

Link to post
Share on other sites

Bila je 6200 ali sam oglas relativno skoro video, mozda je bila i veca. Cuo sam se sa vlasnikom pre nego sto sam krenuo na more. Navodno mu lupaju prednji amortizeri, koje je slao u Beograd na punjenje jer je ///M vesanje pa su mu bili skupi za zamenu, i ima neravnomeran rad na plinu kada je auto hladan. Ostalo je navodno sve ok, zato i pitam.

Link to post
Share on other sites

Taj auto je kupljen kao 91. godište bez sve ove opreme, i sve ovo na njega je spakovano i svaki deo je original BMW. Bukvalno ima svaku sitnicu, usmerivače od M-a za hladjenje prednjih diskova, čak sam video i foto aparat BMW u gepeku za slikanje u slučaju nesreće. Koža za sedišta je poručena original BMW pa su presvučena, vidi se da je nova. Ja kad god vidim ovaj auto u gradu oduševim se jer je stvarno perfektan, bukvalno nema manu :) Isti dečko je skoro prodavao crvenu kockicu 316 za 3500e, isto fabričko stanje.

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma ja očuvanije primerke nisam nikada video. Inače kod njega sam video Mečku 190 sa 2000 predjenih kilometara a čuo sam i za Golfa 2 sa 250 predjenih kilometara, automobili novi fabričke gume na njima. Mečku sam video uživo, neverovatno izgleda.

Link to post
Share on other sites

M paket do 93ce ima uvucene bubrege , a na njemu su restyling od 93 pa dalje .... za te pare veoma sumnjiv , mada lep na oko

Zar nisu siri bubrezi od nekog meseca '95??

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma ja očuvanije primerke nisam nikada video. Inače kod njega sam video Mečku 190 sa 2000 predjenih kilometara a čuo sam i za Golfa 2 sa 250 predjenih kilometara, automobili novi fabričke gume na njima. Mečku sam video uživo, neverovatno izgleda.

Da nije on prodavao e23 735i belu sa teget kozom, fabrika je bila.

Link to post
Share on other sites