Recommended Posts

' date='16 December 2014 - 03:28 PM' timestamp='1418740106' post='286726']

http://www.polovniau..._sekvent_hitno/

nemoj da se zajebe neko da ide da ga gleda :) jos cena 2000e fixno

hauba ispucala sve, boja nije ni 20% kako je na slikama, krov i gepek ubio grada, rubovi truli, pragovi isto, polomljen i prednji i zadnji branik, krila trula, far slomljen, unutra je onako... sve u svemu ne vredi ni 1200e

Ja sam se lomio da gledam ovaj auto kada sam kupovao u aprilu prošle godine ... dobro je što nisam :)

Inače, auto je večnost u oglasima ...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam se lomio da gledam ovaj auto kada sam kupovao u aprilu prošle godine ... dobro je što nisam :)

Inače, auto je večnost u oglasima ...

pa ko ce da ga kupi kad je krs koji ima ulaganje preko 1000e

Link to post
Share on other sites

Drugarov, spicio je covek u auto 2000e(+ cena za koju je kupljen) 75% delova je novo iz Line-a, ceo rasturen,zasticen i ofarban, sve trulo zamenjeno novim. Dobar auto, e sad za cenu ne znam ali znam da ga je kostao i vise od ovoga sto trazi

koliko trazi ?

Link to post
Share on other sites

Drugarov, spicio je covek u auto 2000e(+ cena za koju je kupljen) 75% delova je novo iz Line-a, ceo rasturen,zasticen i ofarban, sve trulo zamenjeno novim. Dobar auto, e sad za cenu ne znam ali znam da ga je kostao i vise od ovoga sto trazi

nije jedini,pa opet za 4500 ako ga proda,skidam kapu :) ali da je dobar na ovim slikama,stvarno jeste!

mnogo dobro izgleda,cudo da ne trazi bar 2500 :D

Link to post
Share on other sites

Drugarov, spicio je covek u auto 2000e(+ cena za koju je kupljen) 75% delova je novo iz Line-a, ceo rasturen,zasticen i ofarban, sve trulo zamenjeno novim. Dobar auto, e sad za cenu ne znam ali znam da ga je kostao i vise od ovoga sto trazi

A koliko trazi ?

Link to post
Share on other sites