Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas5768492/bmw_525_e39_m_sport_packet/

jel se zna zasto ovaj auto stoji vec godinu,mozda i vise na oglasu?

promenio je ovaj "malo vise vlasnika",kruzila prica da je bio englez...bio na Kosovu u Mitrovici,bio na Bg table...ima svasta. :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas5768492/bmw_525_e39_m_sport_packet/

jel se zna zasto ovaj auto stoji vec godinu,mozda i vise na oglasu?

promenio je ovaj "malo vise vlasnika",kruzila prica da je bio englez...bio na Kosovu u Mitrovici,bio na Bg table...ima svasta. :dance3: :dance3:

Cuo sam se ja sa vlasnikom za tu M look peticu jos letos. Po njegovoj prici, on je uvezao auto iz Nemacke i ugradio plin, uradio servis i zamenio neke delove koji su bili losi. Koliko se secam, preko telefona mi je rekao da auto neravnomerno radi na leru kada je na gasu i da bi to trebalo da se sredi. Na benzinu je, bar po njegovim recima, radio normalno. Ima problem i u prednjem trapu. Navodno nesto lupka a majstor kaze da je ceo trap dobar. Sumnjaju da je jedan od amortizera los ali ne znaju dok ne zamene. Amortizeri su iz M paketa i nisu ni malo jeftini te je problem za zamenu kao i za reparaciju o kojoj je razmisljao ali u njegovoj okolini nema majstora koji bi to mogao dobro da odradi.

Posle njegove price mi se nisu prelazili kilometri da pogledam auto, pa sam mu rekao da se javi kada i ako ga put nanese u glavni grad.

P.S. Ako su lagali mene i ja lazem vas. :)

Link to post
Share on other sites

Nino vozi ga moj drugar iz bg lik od koga sam uzeo plavu estoril e36.... danas je bio kod mene licno sam i provozao auto jbg mislim da nema greske...ide kao besan.... ( doduse ne kao moj e39 v8) :D ali ide....

opet je stvar individulana ... svako mora pogledati kola pre kupovine..

koza na dugme 3 kraka volan restayling limuzina 2.5d servisiran u fulu ...zimske gume navigacija...covek je pedanterija po pitanju kola...

Za delove jbg znas i sam kakvo smo trziste..

to je sve sto mogu reci....

Link to post
Share on other sites

Nino vozi ga moj drugar iz bg lik od koga sam uzeo plavu estoril e36.... danas je bio kod mene licno sam i provozao auto jbg mislim da nema greske...ide kao besan.... ( doduse ne kao moj e39 v8) :D ali ide....

opet je stvar individulana ... svako mora pogledati kola pre kupovine..

koza na dugme 3 kraka volan restayling limuzina 2.5d servisiran u fulu ...zimske gume navigacija...covek je pedanterija po pitanju kola...

Za delove jbg znas i sam kakvo smo trziste..

to je sve sto mogu reci....

Link to post
Share on other sites

Prodaje???

uvozi trenutno neki e46....

Link to post
Share on other sites

Egipcani iz Grabovice kod VA, ima ih jedno 17 prevaranata koji tu kao nesto preprodaju, ko zna sta se sve tu desava ali provereno znam da mesecno prodaju 3-4 auta, pomocu kojih trikova ne znam

Link to post
Share on other sites

Vlasnik "2.5d M paket"je u inostranstvu,čuo sam se večeras sa njim i dolazi tek sledeće sedmice.Ostaje mi varijanta ovaj 3.0 i.2.5 od Nebojše koji je u opciji.Od ta dva će valjda bit neke trgovine.Imam još jedan 530 m paket plavi u Ivanjici bio je na oglasima ali mu je oglas istekao.Dva u Bgd.i ovaj iz Ivanjice pa šta bude.

Link to post
Share on other sites