Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas4888149/bmw_320_full_m3_nov_plin/

dobro nije napisao i koliko je puta ulje promenio i koliko kosta jbt... a ovo za usis necu ni da komentarisem!

Ja koliko sam citao po stranim forumima,usis od M50 na M52 povecava snagu,a ne kao sto je on napisao. Zaj*bo se...

Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam citao po stranim forumima,usis od M50 na M52 povecava snagu,a ne kao sto je on napisao. Zaj*bo se...

Ja mislim da se nije zajebao,krivi usis od m52 je bolji od ravnog m50.

Link to post
Share on other sites

MA daj 500e zato sto su crvena :D ja sam ona plisana ili kakva vec jedva prodao za 4000 dinara da mi ne smetaju vise, zadnju klupu sam poklonio a tapacire isto maltene dzabe i to su mi stajala dve godine u garazi a ne 500e...zlo

Link to post
Share on other sites

U M50 usisnoj protice 40% vise vazduha po cilindru nego u usisnoj od M52. Ovo je jedan od najpoznatijih i najjeftinijih modova za povecanje snage na M52. Uostalom,kad se stave jedan pored drugog,vidi se da je usis na M50 duplo siri nego na M52.

Link to post
Share on other sites

Ima u e36 tih motora sa krivom granom fabricki,imam takav jedan u garazi.

pa ima Bobane, ali je to onda m52...

koliko sam ja citao na netu negde,na m52 manja kolicina vazduha,ali brzi protok,a kod m50 obrnuto... mnavodno zato je jedan bolji na visokim ,a drugi na nizim obrtajima...bla,bla,bla...tako neka prica...verujem da ima smisla

Link to post
Share on other sites

Pominjao je neko ovaj auto na prethodnim stranama (od necijeg kuma ili prijatelja je), kaze da je perfektan! Doduse i izgleda tako...

Link to post
Share on other sites