Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kome treba e36? da ga krade i zajebava se s tim samo klincima da se vozaju dok ima benzina..

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/4898841/bmw-525-tds

ako ima nekog iz smedereva, ili neko da zna nesto o autu svaka informacija je dobrodosla.

Daanas bio u Smederevu gledao ovaj "Odlican" auto,lomina neopevana.

Motor duva,tapaciri razliciti,sedista iscepana sva,auto je bio udaran spreda,hauba sva u rupama,klima ne radi,cajgeri slomljeni,svaki element na autu je udaren,bojua matirala.Daleko od dobrog auta,ne vredi 500e.

Link to post
Share on other sites

Daanas bio u Smederevu gledao ovaj "Odlican" auto,lomina neopevana.

Motor duva,tapaciri razliciti,sedista iscepana sva,auto je bio udaran spreda,hauba sva u rupama,klima ne radi,cajgeri slomljeni,svaki element na autu je udaren,bojua matirala.Daleko od dobrog auta,ne vredi 500e.

Ustedeo si mi 100e sigurno,hteo sam da idem sutra da ga pogledam,zvali lika javio se sve u superlativu,na telefonu je spustio 100e, odmah bilo mi je to sumnjivo ali ipak je na slikama ok.Hvala ti u svakom slucaju. :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ustedeo si mi 100e sigurno,hteo sam da idem sutra da ga pogledam,zvali lika javio se sve u superlativu,na telefonu je spustio 100e, odmah bilo mi je to sumnjivo ali ipak je na slikama ok.Hvala ti u svakom slucaju. :dance3:

Ma to samo da zadavis kad ti preko telefona kaze auto je bez mane,a odes i onesvestis se.

Nisam napisao da se kvacilo raspalo,nije imao pola litre goriva u rezervoaru,ugasio mi se auto cim sam seo u njega.A i cini mi se da lupka gde ne treba.Da ne pisem vise mislim da nema potrebe.

Link to post
Share on other sites

Ma to samo da zadavis kad ti preko telefona kaze auto je bez mane,a odes i onesvestis se.

Nisam napisao da se kvacilo raspalo,nije imao pola litre goriva u rezervoaru,ugasio mi se auto cim sam seo u njega.A i cini mi se da lupka gde ne treba.Da ne pisem vise mislim da nema potrebe.

I vise nego dovoljno.Dodjem pivo,tj gajbu.

Link to post
Share on other sites

Da li neko moze pomoci... pre par meseci stajao je na p.automobilima 316i e30 mt1 coupe. Bela boja...mislim da je imao i plin

Bilo kakva inf.o vlasniku je dobrodosla

Hvala unapred

Link to post
Share on other sites

ima jedan momak i sa borbetima, bela kupe 316 i plin ima i sve sto opisujes, cak je i na forumu, sad da li je bila u oglasima ne znam.

edit:

nasao sam je, ja sam se zeznuo, nije mt1 ima siroki stop..

Sto box kaze ako nije zaksonova, mada nije imala borbet zadnji put kad sam je video i imala je VA table.

Ovakva je bila pre sto godina

180634170331413558275109.jpg

A sa druge strane ko zna koliko ima belih kocki 316 :P

Link to post
Share on other sites