Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onaj crni 320d u Mpaketu spolja izgleda perfektno, stoji u auto centru "Krug" na vozdovcu. Malo je unutra potrosen, vidi se i na slikama. A i oprema mu nije nesto opasna kao recimo cena?! Auto je iz uvoza kao i jedno 90% sto se vozi ovde i to je svakako plus, i naravno presao je vise nego sto pise...

Link to post
Share on other sites

Onaj crni 320d u Mpaketu spolja izgleda perfektno, stoji u auto centru "Krug" na vozdovcu. Malo je unutra potrosen, vidi se i na slikama. A i oprema mu nije nesto opasna kao recimo cena?! Auto je iz uvoza kao i jedno 90% sto se vozi ovde i to je svakako plus, i naravno presao je vise nego sto pise...

i to verovatno na auto putu pri konstantnih 5k rpm =D

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5967005/bmw-324-324d

Svaki info dobrodosao,treba mi auto za sebe, u narednom periodu pocinjem da radim pa ce mi trebati nesto do posla,da li je uopste pouzdan 324d,konkretno ovaj mozda neko nesto zna.Prijatelji kazu uzmi golfa dvojku i neces da mislis ja bih ipak ovo do posla i nazad.Kazem opet samo za posao prelazak mesecni oko 1500km.

Link to post
Share on other sites

Nemoj bmw, skup je za odrzavanje

Sta je skupo za odrzavanje?Imam ja drugi auto u garazi(porodicni 2009g)ovaj bmw nema turbinu,pumpa,visko sta tu moze da bude problem pa da je skupo za odrzavanje?

Link to post
Share on other sites