Recommended Posts

druze Pero , brate slatki ... vidis , kada kazes VAS , tu ubrajas i sebe jer ja hvala bogu jos uvek imam nas pasos ... Za one , za koje ti mislis da ih ja simpatisem , nisam zabrinut ni malo . Dovoljno su oni pametni da nas prvo sruse , pa nam daju kredit za obnovu , kupe srusenu Zastavu za DZ i budu gazde u sred KGa ... eto vidis , ja se za NAS brinem..

ali uzalud je sve , taraba je 3ka a ekser 2jka... letva bagremova , sve cvor do cvora ... aj u zdravlje !

...godinama sam na forumu al kao sto vec jednom rekoh, samo citam i vecinom se smejem i ne komentarisem. Vec je jednom bila diskusija, bmw i samo bmw dok su sve ostalo kante hahahaha.....ja naravno volim brend bmw ali daleko od toga da potcenjujem druge marke kao vecina ovde, cast izuzetcima. Nisam balavander pa da kenjam u stilu "tebra ko jednom spusti bulju u bmw" i slicne pateticne stvari. Ja sam vozio kocku duze vreme i e39 oko dve godine i za mene je upravo e39 neko olicenje kvaliteta i po mom ukusu sto se tice samog izgleda auta. Znaci po mom ukusu! Ovde na forumu je bmw i samo bmw, sto je i logicno. Kad gledam i slusam ljude sa strane, dosta ljudi hvali druge marke koje voze i skroz su zadovoljni. Vec sam jednom komentarisao, moj burazer vozi lagunu vec godinama i prezadovoljan je a to je toliko pljuvan auto. Ja licno sam svedok da je retko bio kod majstora. Pa eto sad. Ja sam inace vozio i alfu 156 1.6 120ks i auto je zaista odlican, i evo slobodno mogu da kazem pa se vi smejte da upravo ta alfa moze stati na crtu e46-ici sa 1.6 ili 1.8 motorom i to ladno. Posto nisam klinac, vec porodican covek, meni je bitna i udobnost i MENI LICNO je 156 udobnija od e46. Evo jos jedan primer, kolega vozi octaviu karavan, 2005g. benzinac, slagacu vas, oko 150-160ks sa 6 brzina. Auto je zaista kvalitetan i brz i opet moze bez problema stati na crtu sa nekim e46 iste snage, i ne samo po pitanju brzine, vec i po kvalitetu i izdrzljivosti i meni licno se veoma svidja taj auto. Znaci drugari moji, sve je pitanje ukusa i sta ko voli, neko vozi forda i prezadovoljan je, neko voli opela, neko voli i nece nista sem pasata i da ne nabrajam. Mislim da je ovde u pitanju i malo kompleksa, jbg ako nije zvucno ime kao bmw, sramota me da kazem da vozim skodu pa makar bila ona i vrs ili neki noviji superb. Tako da ovaj lik sto prodaje alfu za 3000e je verovatno previse subjektivan i dozivljava je kao nesto licno pa eto i cene. I sami ste culi sigurno od ljudi sa strane koje recimo bmw ne interesuje, jednostavno im nista nije privlacno. I ne mozete vi sad njima soliti pamet i nametati nesto svoje. Evo zena stavila veceru, aj zdravo.....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic