Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam znao de da metnem pa reko aj ovde :) ako imate negde pomerite

IAUDI- Vozaci audija su izuzetno bahati. Opredelili su se za audi jer nemaju para za BMW a i ovo im je proverena varijanta posto pola delova pasuje sa VW grupacije.
ALFA ROMEO- Vise sekta nego ljubitelji. Svesni su da voze smece od auta iako to nikad nece priznati, vole auto jer ima svoju tradiciju i lep dizajn. Postoji podgrupa ljubitelja alfe sa niskim IQ koji misle da je auto stvarno dobar.
BMW- Statusni simbol. Vlasnici uglavnom, kriminalci i po koji pravi ljubitelj. Sve grupe su svesne da voze dobar auto i zato su najbahatiji na putu.
HONDA- Vlasnici uglavnom svesni da voze jako brze automobile. Postoje 2 grupe vozaca honde, one koji su poginuli i one koji ce tek poginuti.
HYUNDAI- Grupa ljudi koji nema para za toyotu.
PEUGEOT- Lavic. Vasnici su uglavnom maloumnici koji pokusavaju da privuku devojke zenskim autom, dok u muskom drustvu svoju ljubav opavdavaju stabilnoscu u krivinama.
CITROEN- Ljubitelji ovog auta i dalje zive u svetu dok je "Ajkula" bila hit. Podgrupa su vozaci VTS-a koji misle da su najbrzi i obicno zive na periferiji grada.
RENAULT- Vlasnici su obicno stariji ljudi koji i dalje zive u iluziji da je reno dobar auto.
MERCEDES- "Vlasnik moze da pobegne iz sela ali ne i selo iz njega".
SKODA- Ljubitelji ove marke zive pod ubedjenjem da voze VW a isto vazi i za vlasnike seata.
VW- Suvise sirok pojam, od gospode do sljama su vlasnici ovog auta. Izuzetno kvalitetna vozila.
ZASTAVA- Ljubitelji ovog auta, su u velikom problemu u svojoj glavi"....

Link to post
Share on other sites

Bas vala... pogotovo sto ljudi sa Renoom Pezoom i Citroenom, a mozda i Hyundai-em spadaju u jednu grupu, a to su no liferi ili ti ljudi koji nemaju volje za zivotom :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

obrati paznju na prednja desna vrata i krilo,ako gledas ovog bmw-a,,bio je jedan pre par meseci na prodaju i bio je solidno opaljen u desnu stranu ,prodao se za oko 4700e,,pa su ga uzeli nakupci ,sredili i prodali,pa moze lako da bude taj

Link to post
Share on other sites

obrati paznju na prednja desna vrata i krilo,ako gledas ovog bmw-a,,bio je jedan pre par meseci na prodaju i bio je solidno opaljen u desnu stranu ,prodao se za oko 4700e,,pa su ga uzeli nakupci ,sredili i prodali,pa moze lako da bude taj

Ja sam hteo da ga pogledam ali sam u ovoj temi dobio info da je dobro udaran, te sam odustao od kupovine i gledanja. Za mene je 525i najpozeljniji agregat za e60. 530d nije u kombinaciji zbog visine registracije a registracija na invalida ne dolazi u obzir.

Link to post
Share on other sites

Svaka čast na broju KS. Stilista je podbacio u potpunosti kao da mu je tema bila kako od inače lepog auta napraviti što ružniji ..

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-rs4-800-ps-meissen/218866895.html?utm_source=Criteo&utm_medium=display&utm_campaign=gebrauchtwagen_lowerfunnel#

Link to post
Share on other sites