Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto ga jos jedan preprodavac... :D iz onog zbunja je kupljen pre nedelju dana za 400e i sad je na oglasu za 1300... :D optimista.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Sto ne kupis ti si sakupljac eMova u Srb najpoznatiji

Link to post
Share on other sites

Видео сам оба у Чачку пре годину или две! Овај само има бољи точак и ништа више,жути је за класу бољи без икакве увреде!!! Тада када сам видео овај 328 предњи браник је био искидан изгребан и седишта зрела за пресвалачење а жути као стрела све на свом месту!

Link to post
Share on other sites

Видео сам оба у Чачку пре годину или две! Овај само има бољи точак и ништа више,жути је за класу бољи без икакве увреде!!! Тада када сам видео овај 328 предњи браник је био искидан изгребан и седишта зрела за пресвалачење а жути као стрела све на свом месту!

Ja sam hteo da uzmem ovaj pre godinu ili dve ne secam se, bio je sa unistenim vaderima(iz Transporterovog bivseg zelenog kupea od pre 100 godina), tada mi lik rekao da moze i sa obicnim koznim sedistima(koja su bila u njemu).U oba slucaja ne vredi ni blizu ove cifre nikako, zuti je bolj za 2 klase

Link to post
Share on other sites

Видео сам оба у Чачку пре годину или две! Овај само има бољи точак и ништа више,жути је за класу бољи без икакве увреде!!! Тада када сам видео овај 328 предњи браник је био искидан изгребан и седишта зрела за пресвалачење а жути као стрела све на свом месту!

Ja sam hteo da uzmem ovaj pre godinu ili dve ne secam se, bio je sa unistenim vaderima(iz Transporterovog bivseg zelenog kupea od pre 100 godina), tada mi lik rekao da moze i sa obicnim koznim sedistima(koja su bila u njemu).U oba slucaja ne vredi ni blizu ove cifre nikako, zuti je bolj za 2 klase

Ja bih rekao da je ista felna samo druga boja... A za ovo ostalo se potpuno slazem sa tobom.

a sta mu to toliko fali ako je razlika dve klase??

Link to post
Share on other sites

Kad ih gledas uzivo tako deluje... Da ne detaljisemo, ako hoces da kupis jednog od njih (mada ja da sam na tvom mestu bio bih zadovoljan sa belim kupeom :D ) odes i pogledas jednog pa drugog i sam ocenis o cemu se tu radi :D

Meni je licno zuti kupe najbolja 36-ica koju sam video kod nas, zdrav prav ne lupan u prvoj boji je sve sem desnog krila i suvozacevih vrata to mu je neko ogrebao pa je marko ofarbao, inace sve ostalo tip top, ima fasciklu punu racuna papira kad je sta radjeno bukvalno od prvog dana, cak ima i racun od samog auta kad je kupljen, sve carinske papire,slike ispred salona sa 01km :D ma bukvalno svaka sitnica... Jedno vece kad sam bio kod marka izvadio je da mi pokaze te papire i 2h smo listali i gledali istorijat auta...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Kad sam ga ja video iskreno delovao mi je ofucano, mozda samo nije bio cist ne znam ali nesto mi se nije dopalo na njemu...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/2196927_BMW_320__2002_god/?cena=low

svaki mesec ima nov oglas bez tablice,180000km, reg do nov., full i najjeftinije. samo promena email adrese i grad, ali mobil isto..

Dobio sam odgovor na mejl :lol:

Dobar dan,

Žao mi je zbog mog pokojnog odgovor na svoj e-mail, ali sam bio vrlo zauzet radom u

zadnja dva tjedna.

Dobila sam e-mail sa svojim interes u autu, Jeste li još uvijek zainteresirani?

Auto je i dalje na prodaju!

Molimo odgovorite na engleskom jer moja srpska nije savršen, a mi cemo nastaviti Imajuci ovu diskusiju.

Pricekajte svoj odgovor!

Srdacan pozdrav

Jeste li zainteresirani?

Millar Sally Ann

Link to post
Share on other sites