Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onaj beli kupe e36 je danas isao moj drugar da gledao i toliko se razocarao da mi je sat vremena pricao o falinkama... Prvo motor je sav masan, drugo blokada mu je na oko 5200 do tu ide i onda izgubi snagu, kvacilo skroooz pri vrhu, jedino sto je utegnut na trapovima i sto lepo izgleda, kaze da se na 80-90 unutra cuje kao da vozi kabrija, zadnji prozori imaju lufta pola cm kao da ne mogu da se zatvore i jos 100 takvih sitnica, bas bas bas se razocarao a hteo je da ga uzme, sledece nedelje ide da gleda markovog, ja iskreno mislim da ce ga uzeti....
Mozda nekome nesto znaci ovaj komentar, napisao sam cisto ono sto sam saznao o njemu od nekoga ko ga je gledao i probao danas...

Link to post
Share on other sites

Kad ih gledas uzivo tako deluje... Da ne detaljisemo, ako hoces da kupis jednog od njih (mada ja da sam na tvom mestu bio bih zadovoljan sa belim kupeom :D ) odes i pogledas jednog pa drugog i sam ocenis o cemu se tu radi :D

Meni je licno zuti kupe najbolja 36-ica koju sam video kod nas, zdrav prav ne lupan u prvoj boji je sve sem desnog krila i suvozacevih vrata to mu je neko ogrebao pa je marko ofarbao, inace sve ostalo tip top, ima fasciklu punu racuna papira kad je sta radjeno bukvalno od prvog dana, cak ima i racun od samog auta kad je kupljen, sve carinske papire,slike ispred salona sa 01km :D ma bukvalno svaka sitnica... Jedno vece kad sam bio kod marka izvadio je da mi pokaze te papire i 2h smo listali i gledali istorijat auta...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Eh, da sam par godina stariji i u mogucnosti da uzmem taj auto.. Sa velikim osmehom bi isao po njega. :)

...Preostaje mi samo da se nadam... Da kad dodje vreme da i ja kupim auto "za svoju dusu" naidje ovakav neki primerak, al retko, veoma rekao bih.

Link to post
Share on other sites

Ja sam isao danas da gledam zutog u Borcu. Marko je u inostranstvu, cale njegov je pokazao auto. Odmah preko telefona je covek rekao da nema probe auta dok se Marko ne vrati, sto je ok, tako da ga nisam probao.

Nisam se mnogo zadrzao, 10-15min. Sto se mehanike tice nisam mogao da steknem neki uvid, sem da motor deluje suvo.

Generalno, auto je u solidnom stanju, daleko je to od perfektnog. Treba mu jedno kvalitetno komplet farbanje, to je moja najveca zamerka. Ima dosta raznoraznih packi koje kvare izgled jer auto je ipak u prvoj boji. Ima ponegde malo razlike u nijansama, dal od farbanja dal od sunca, prednje desno krilo je nesto poguzvano po rubu i zamazano cetkicom, ima razlike u nivou i zazorima izmedju krila i haube, ne stoji to sve 1/1. Znaci boja je prilicno solidna ali vidi se da auto ima 20+ godina. Kederi oko zadnjih prozora i sofersajbne su malo neuredni, ima tu i mahovine. Zadnje gume su lose, prednje odlicne. Enterijer generalno dobar, nebo je lepo, rucica menjaca je izdrndana, koza na sedistima dobro ocuvana. Felne su inace bruka, ne mogu da zamislim lepse na ovom autu.

Zakljucak: vidi se da je decko ulagao i voleo taj auto, ali da bi on VIZUELNO bio u perfektnom stanju treba jos barem 2000e. Plus ako ima sta oko mehanike, sigurno ima nekih sitnica ali necu da ulazim u to. Dakle vredi te pare manje-vise, ali ko hoce da ima perfektnog kupea mora da ulozi, BAREM, u jedno profesionalno, kvalitetno farbanje.

Link to post
Share on other sites

Ja sam isao danas da gledam zutog u Borcu. Marko je u inostranstvu, cale njegov je pokazao auto. Odmah preko telefona je covek rekao da nema probe auta dok se Marko ne vrati, sto je ok, tako da ga nisam probao.

Nisam se mnogo zadrzao, 10-15min. Sto se mehanike tice nisam mogao da steknem neki uvid, sem da motor deluje suvo.

Generalno, auto je u solidnom stanju, daleko je to od perfektnog. Treba mu jedno kvalitetno komplet farbanje, to je moja najveca zamerka. Ima dosta raznoraznih packi koje kvare izgled jer auto je ipak u prvoj boji. Ima ponegde malo razlike u nijansama, dal od farbanja dal od sunca, prednje desno krilo je nesto poguzvano po rubu i zamazano cetkicom, ima razlike u nivou i zazorima izmedju krila i haube, ne stoji to sve 1/1. Znaci boja je prilicno solidna ali vidi se da auto ima 20+ godina. Kederi oko zadnjih prozora i sofersajbne su malo neuredni, ima tu i mahovine. Zadnje gume su lose, prednje odlicne. Enterijer generalno dobar, nebo je lepo, rucica menjaca je izdrndana, koza na sedistima dobro ocuvana. Felne su inace bruka, ne mogu da zamislim lepse na ovom autu.

Zakljucak: vidi se da je decko ulagao i voleo taj auto, ali da bi on VIZUELNO bio u perfektnom stanju treba jos barem 2000e. Plus ako ima sta oko mehanike, sigurno ima nekih sitnica ali necu da ulazim u to. Dakle vredi te pare manje-vise, ali ko hoce da ima perfektnog kupea mora da ulozi, BAREM, u jedno profesionalno, kvalitetno farbanje.

Ја сам га видео пре две године и тада је био добар,најлепши купе Е36 који сам ја видео!! А видео сам и неке са форума у које су се људи клели да су најбољи,а далакео су испод просека!

Link to post
Share on other sites