Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako neko ima info o m3 e46 gold iz ns, trebale bi mi slike kada je bio zapaljen i ako imate neku vise info o nacinu kako je bio odrzavan bilo bi dobro :) btw danas sam ga gledao sa ortakom koji je zapeo da ga uzme, a generalno mi se nisu svidele neke stvari. neki zupcanik bleji na kontorlnoj tabli ispod temp motora, tyre pressure, iiiii izduvao se total nakon prvog drajvinga, i pise engine servise soon....

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8214369/bmw-m3-smg

Link to post
Share on other sites

brate iskreno kad ga je upalio poceo je da smrdi DO JAJA, sto kazes mesavinu, nesto je dimilo zbunio sam se extra i miris i sve, prilicno je los. sad cu ja da vratim par stranica nazad da procitam, hvala

Link to post
Share on other sites

Taj zupcanik oznacava gresku na SMG menjacu... tako se M3 ne kupuje

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

na zalost , vecina nas je jos uvek boranija da bu kupovala m3 e 46 sa smg menjacem

Link to post
Share on other sites

Pisalo se pre neku stranu o njemu... Auto dok je kolega/drugar vozio bio je ekstra sto ja znam, nesto je promenjeno od tada,i felne, i retrovizori, sedista (bila si ista samo crna koza)...

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Vidjao sam ga 1-2 po gradu u prolazu pa se mislim da odem da pogledam ali reko da vidim ovde ima li koga kome je poznat ( vidim da je iz beograda stigao u kragujevac ) . Dali vredi,stanje i tako to...posto je vec dosta zasao u godine. Ne mogu naci tu stranu.

Link to post
Share on other sites

Dok je bio u Beogradu nije bio los, enterijer je bio super, farba je pocela po rubovima malo da spada, bilo je korozije... Ali izgleda da je farban

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

KRS, nije totalni ali vredi maksimalno 1800-2000, gledao sam ga. Za tu cenu je krsina

Sad sredjenog si ga gledao?

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je to sredjivao ali limarijski je tanak, trula vrata izdrebani stubovi, isciganisana krila, hiljadu vasa sitnih. Na leru trese prenosi vibraciju na ceo auto...Odlicna je osnova ali ima neko da se naulaze da bi to bilo top. A za 4000 mora da bude i vise nego top.

Link to post
Share on other sites

Jedino sto se meni nije dopalo kod tog auta su sedista koju su radjena nekim ruznim meblom po sredini koji koliko mi se cini i dalje stoji na autu... ostalo je sve bilo kozmeticke prirode (nisam vozio auto) ako je ofarban i uradjena limarija moze biti da je dobro stanje sad

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sumnjam da je to top sve...ima dosta godina,mora imati negde trulezi i rdje vrata krila negde..Kanim se da odem da pogledam ali ne znam toliko o bmw-ovima mane koje su(pogotovo za auto iz 93). Kontam da za 4000 mora da bude top da zvoni apsolutno...Ima li ko iz grada Kragujevca da podje sa mnom? :punish:

Link to post
Share on other sites

Jedino sto se meni nije dopalo kod tog auta su sedista koju su radjena nekim ruznim meblom po sredini koji koliko mi se cini i dalje stoji na autu... ostalo je sve bilo kozmeticke prirode (nisam vozio auto) ako je ofarban i uradjena limarija moze biti da je dobro stanje sad

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Sigurno nije ofarban, mozda neki delovi ali ceo auto nije, a zreo je za to.

Link to post
Share on other sites