Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On ‎8‎.‎6‎.‎2016‎. at 10:22 AM, Stefan L. said:
On ‎13‎.‎7‎.‎2016‎. at 1:07 PM, glanz said:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8204132/bmw-535

Oduvek me je zanimalo kakva li je ova raga

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

taj auto je bio u Leskovce pre 3-4god i bio je Ok,ali je posle promenio dosta bmw "ljubitelja" i bmw "majstora" ☺ na tu cenu dodaj jos 2-3000€ da bude kakav je bio. Vozio ga je lik sa foruma AlexBMW. I vozio sam se u taj auto tada iso je ko nevreme.

 

Link to post
Share on other sites

Za kog mog djoku stavlja slike sa jednim felnama, a prodaje ga sa nekim sasvim petim?

Isto tako je mogao i da stavi slike iz salona od pre 24 godine. Naravno - da ih ima, posto je verovatno 17. vlasnik u nizu.

Link to post
Share on other sites

zanima me taj 325 samo daj neki info, pisao sam ti na pm.

 

pa ima i toga delija.... cesto vidjam oglase ali kao nije vise taj branik, felne su drugacije, zamenio sam sedista....

Link to post
Share on other sites

Не прате људи теме о аутима само огласе.....а изгледа да је Младен добар лик па ће им опростити :D

Link to post
Share on other sites

Gledao sam ga pre  godinu ipo dve nesecam se tacno,  bio je dobar na trapu motor menjac sve je bilo OK nije imao 19ice od X ,bio sam bas zagrejan da ga uzmem ali me je drugar pozvao bas kada sam ga gledao i rekao nasao sam dobar 320d za tebe i uzeh njega na kraju, Jedino mi se nije svideo crveni enterijer :) cena je bila oko 5000 tada ..

Link to post
Share on other sites