Recommended Posts

Taj mnogo dobro izgleda, i bukvalno ima 22 km od mene, ali ne bih is-a, skoro sam prodao moj 1.8. Jurim 2.0 ili 2.5 , ali da ne bude neka napucana cena od tipa 3000 i vise eura i slicno :)

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoguće onda da svi što lepo izgledaju na slikama ne valjaju. Po vama treba gledati ove što na slikama izgledaju raspad i kad odes da vidis to je to :D
Ovaj crni za 2050e nema nikakvu opremu a ljudi za moj nudili te pare :D

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Paun_e36 said:

pa i ti si gledao izgled pa si kupio skrklju.

Ne znaš ti šta sam ja gledao ;)
Svakako da vrhunski auto za 2000e ne možeš imati, niti za 3000 itd.

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Goran032 said:

Svakako, ali nije ni poenta dati toliko za nesto sto vredi upola manje.

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Zna se sta vredi a sta ne,mada ljudi imaju razlicite kriterijume i sisteme vrednosti,a masa njih bi da kupi dobar auto za male pare,a to nema.

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, 777.boban said:

Daj da vidimo sta si kupio,predstavi ga :)

I koliko je platio i sa kojom opremom :)
Ja sam mog platio 2800 sa svom M opremom pre 3 i po god, bio je spreman za farbanje i sitne mehaničke popravke što mi nije smetalo. A sada se takve pare plaćaju klotare u istom ili gorem stanju.

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, vlada-t said:

brale, ne bih da pametujem, ali tesko da je taj auto 3 i po godine kod tebe, pre ce biti 2 i po...

Pa valjda covek zna koliko je auto kod njega...............Hahahahaa

Link to post
Share on other sites
On 25.7.2016. at 4:07 PM, 777.boban said:

 

Pa da sitna ulaganja 3000e gore dole,sobzirom da si ga platio jeftino imao si dosta lufta da ga sredis.. Ako si ga sredio :D Jebiga ipak si kupio M-ove plastike to se ceni,a to sto mozes da sejes pesak kroz njega uopste nije bitno  :D 

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, vlada-t said:

brale, ne bih da pametujem, ali tesko da je taj auto 3 i po godine kod tebe, pre ce biti 2 i po...

nije pola ni 2.5 ni 3 i po :D Tačno 2god i 3 meseca :D
Svejedno, još gore jer nije prošlo 5god pa da kažeš opale cene auta.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Paun_e36 said:

Pa da sitna ulaganja 3000e gore dole,sobzirom da si ga platio jeftino imao si dosta lufta da ga sredis.. Ako si ga sredio :D Jebiga ipak si kupio M-ove plastike to se ceni,a to sto mozes da sejes pesak kroz njega uopste nije bitno  :D 

dobro mi nije :D

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Paun_e36 said:

Pa da sitna ulaganja 3000e gore dole,sobzirom da si ga platio jeftino imao si dosta lufta da ga sredis.. Ako si ga sredio :D Jebiga ipak si kupio M-ove plastike to se ceni,a to sto mozes da sejes pesak kroz njega uopste nije bitno  :D 

videla lija visoko grožđe nije mogla da dohvati pa rekla kiselo :D

Link to post
Share on other sites

Koliko god da platis ipak on ima 20 i kusur godina... Sto bi moj drugar rekao "i devojka sa 13-14 godina procuri a nece auto posle 20 " :D

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Добар му је аутоо.....уложио је доста и изгледа баш ок...не видим зашто га пуните! Који то ауто после 20 година није ударан и да му баш ништа не фали??? Један од најбољих овде...први жути па овај,да се не лажемооо 9_9

Link to post
Share on other sites