delvecchio

Oglasi

Recommended Posts

Znam ja. Momak koji zivi iza coska kod mene ga je uvezao iz Nemacke. On je kosarkas, igrao je u Nemackoj nije neki majmun. Tak kabrio je vozao kad dodje u Srb nikad se na autu nije izivljavao. Auto se dugo u Zr vozio na nemackim tablicama. Imao je  i bmw 5 karavana e61, ne znam da li ga jos vozi. Vec sam ti negde pisao ovo ako se dobro secam. Ako je  prodaje auto, slobodno ga kupi, on ga je garazirao i mazio. Ako ga prodaje neko drugi, tj ako je auto u medjuvremenu promenio vlasnika, onda ne smem nista da ti garantujem.

3 hours ago, dredger said:

Znam ja. Momak koji zivi iza coska kod mene ga je uvezao iz Nemacke. On je kosarkas, igrao je u Nemackoj nije neki majmun. Tak kabrio je vozao kad dodje u Srb nikad se na autu nije izivljavao. Auto se dugo u Zr vozio na nemackim tablicama. Imao je  i bmw 5 karavana e61, ne znam da li ga jos vozi. Vec sam ti negde pisao ovo ako se dobro secam. Ako je  prodaje auto, slobodno ga kupi, on ga je garazirao i mazio. Ako ga prodaje neko drugi, tj ako je auto u medjuvremenu promenio vlasnika, onda ne smem nista da ti garantujem.

Jeste, on ga vozi i vozi i tu peticu, ok deluje lik skroz a i auto, dao sam mu ponudu pa cemo videti :)

Колико слика....а и ови прстенови кад нису фабрика на седмици изгледају онако буђаво

to gde se prodaje je pored same magistrale Sabac-Loznica (kurtin lad),kad god prolazim tuda vidim 4-5 bmw-ova minimum

Ne znam za ovaj e46, ali imam odlicno iskustvo sa ovim auto-placem jer sam auto uzeo od njih prosle godine, tako da ne sumnjam da je i ovaj dobar primerak. :) 

Kad gledate oglase na mobile.de preskochite te koji su kod dilera Rumuna, Bugara, Turaka , itd, uglavnom su prevaranti, vracaju kilometrazhu, uvoze aute iz Italije, itd. Taj gore navedeni oglas je vjerovatno takav, diler je Bugarin, sudeci po imenu.

Kolega je hteo da je kupi, probao je kaze da je do jaja ocuvan auto, ali na kraju je odustao zbog kinte nesto

Sent from my Asus Zenfon 2