Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad neko napise "totalni full" ili "nov", ne daj boze "nov nov" za auto mator >10 godina, sa predjenih >200k km - odmah zatvaram oglas, a vlasnika u prvom slucaju automatski proglasavam seljom, a u drugom slucaju krelcem :)

Link to post
Share on other sites

A volan ko na kartingu. Ne znam, od ovih ludnica audija samo mi se rs6 svidja i onaj stari quattro, ovo ostalo mi nekako sve na isti kalup, samo se motori razlikuju. Skoro vidim novog audija a6, pogledam ga od napred ko cetvorka, prodje me i pogledam iza pise a6, razlika samo u dimenzijama, i to nije velika..

Link to post
Share on other sites

a4 je oduvek bio smanjeni a8 aaa i pogledaj nove mercedesove C 2015god E 2017god i S 2015 klasa Ista kola bre skroz samo veci manji srednji razlike nema nikakvee..Cak je E klasa ista i iznutra kao S , e to je glupost :) 

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, jasko. said:

a4 je oduvek bio smanjeni a8 aaa i pogledaj nove mercedesove C 2015god E 2017god i S 2015 klasa Ista kola bre skroz samo veci manji srednji razlike nema nikakvee..Cak je E klasa ista i iznutra kao S , e to je glupost :) 

Nemaju auti vise smek. Nekad mi draze kad vidim dobro ocuvani audi 100 nego novi a4 ili c klasu. Dok bembare sve volim da vidim. :D
 

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Soundrent said:

Zna neko neki dobar e36 kupe ili kabrio minimum 325 a najbolje bi bilo m3? Trazim tako nesto vec mesecima, pogledao grobove po srbiji i nista :S

bio je zuti m3 kabrio za 5000 ode, odlican je bio

Link to post
Share on other sites