Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam strucan I ne pratim nesto e39, ne znam kako mu se bas krecu cene, sta je dobro ovo ono, ali izgleda ko maksimalno korektan auto sa maksimalno korektnom cenom. 

Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, Soundrent said:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8795374/bmw-m3

U autu je 2.8 kakva steta :(

Ima neko predstavu koliko bi kostalo da se vrati u m3? U nekom najgorem slucaju koja bi bila cifra... Zvao sam klinika, on kaze moze ali dok ga ne vidi nista..

motor da se ubaci nije problem , ali nikakkvu vrednost nece imati i sredjen jer nijr origigi ... opet je pitanje kakav je motor sto se ubacuje jer je vatra za popravku

po meni je naj varijanta uzeti onaj leonov bivsi e36 karavan i vratiti2.8 motor unutra , pod uslovom da te zanimaju karavani koji su retki

Link to post
Share on other sites

pa nebi vredeo jer u fabrici ipak postoji baza podataka sa brojem originalnog motora na sta ce buduci kupac sigurno obratiti paznju 

zatim imas peropetiju sa saobracajnom i procedurom da ga vratis na 3.o

motor verovatno kupujes na rec a sta ako je motor ipak truba!? , jer delovi su ne skupi nego preskupi cak i da hoces samo da osvezis motor

Link to post
Share on other sites

vidi , iz naj bolje namere .... karavan e36 u originalnom M paketu je auto koji je proizveden u malo primeraka i dodas na to koliko ih je ostalo

recimo da je vec sada skuplji od e36 kabrioleta sa M paketom

zato ako hoces nesto sto ce biti retko da se vidi na putu a opet sigurna invasticija pucaj na e36

 

Link to post
Share on other sites
Just now, Soundrent said:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8795374/bmw-m3

U autu je 2.8 kakva steta :(

Ima neko predstavu koliko bi kostalo da se vrati u m3? U nekom najgorem slucaju koja bi bila cifra... Zvao sam klinika, on kaze moze ali dok ga ne vidi nista..

pa sjebaces jos toliko koliko kosta auto i to minimum mada ja mislim i vise dok ga reg , motor ,farbanje ko zna sta mu jos nevalja cim oce on u zamenu e36 coupe :)  PS i od ovog 2.8 mozes da napravis finog strokera :)

Link to post
Share on other sites